Lovci Draků
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lovci Draků

Guildovní fórum Lovců Draků
 
PříjemPříjem  PortálPortál  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Prihlaska-knif

Goto down 
+12
Jana
Lunov
Ares
Corax
Tonda
Harsh
Miss Ariel
Pazdi
Esge
Belgarion
Ardent
Gobledon
16 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Kn`oO
Anonymní
Anonymous



Prihlaska-knif Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska-knif   Prihlaska-knif Icon_minitimeTue 11 Dec - 17:23

Ahoj zdravim vsechny LD chtel bych k vam z toho duvodu ze znam osobne sikiho a lionela tak bych chtel byt s nima pohromade a taky hledam gildu Very Happy
ja toho tady moc nenapisu pac nevim co Very Happy tak moje skilly jsou:
Archery 99
tactika70,2 Sad
Healing 45
magery 57,5
a taming 12,5 Very Happy
tak s dungama skusenosti nema neni s kym chodit akorad jednou sem byl covetous nebo jak to je a max 2 patro potom sme nesli dal...tak se chci taky u vas neceho naucit
Neco o me: Sem 15lety normalni kluk[snad] UO hraju asi tak 2 mesice Very Happy s toho mi tyden nejela uo a hraju pomerne casto denne v tydnu od 15:00-22:00 a o vikendu 10:00-00:00[i dyl jak je treba][a samozrejme nejake prestavky obed adt..]
Taky rad hulim vodni dymku mozna i neco jineho [muzske pohlavi urcite ne]
tak kontakt na me:
icq- 328-141-085
Skype vojta.mzicek
e-mail vojta.mzicek@seznam.cz
tak to bude tak zhruba vse kdybych neco zapomel tak se me zeptejte na icq dekuji a ahojte vsichni
Návrat nahoru Goto down
Gobledon

Gobledon


Počet príspěvku : 1204
Bydlište : The Broken Arrow Inn (p.2)
Povolání : Fan Dancer Paladin
Datum registrace : 07. 06. 07

Prihlaska-knif Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-knif   Prihlaska-knif Icon_minitimeTue 11 Dec - 17:48

Ááááá další kolega dýmkař Smile
Trocha Ontopiku: Predpokladam ze mas ranga...mohu znat jeho jmeno a jestli mas i jiny postavy?
Návrat nahoru Goto down
Kn`oO
Anonymní
Anonymous



Prihlaska-knif Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska-knif   Prihlaska-knif Icon_minitimeTue 11 Dec - 17:52

Jezisi ja se omlouvam sem na to uplne zapomel Jo postava ranger a v NB dolu mam postavu ale tu jeste vykopat nehodlam Very Happy a necromancera ale ten ma zakladni skilly
Návrat nahoru Goto down
Ardent

Ardent


Počet príspěvku : 670
Datum registrace : 08. 03. 06

Prihlaska-knif Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-knif   Prihlaska-knif Icon_minitimeTue 11 Dec - 19:12

BUď tak hodný a přečti si jak se má přihláška podávat- protože Kn´oO mi moc neřekne Razz
Návrat nahoru Goto down
Belgarion
Člen rady
Belgarion


Počet príspěvku : 604
Bydlište : Homare - Ostrava
Povolání : Invul Pala
Datum registrace : 16. 04. 07

Prihlaska-knif Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-knif   Prihlaska-knif Icon_minitimeTue 11 Dec - 19:21

Tak to jmeno opravdu nic nerekne jak vyse zminila Ardent a muzes napsat jmena tech vsech postav treba Wink aby vedeli i ti co te neznaji treba.
Návrat nahoru Goto down
Kn`oO
Anonymní
Anonymous



Prihlaska-knif Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska-knif   Prihlaska-knif Icon_minitimeTue 11 Dec - 19:26

Pane boze prominte Very Happy jmeno RAngera je KNIF a Jmeno Necromancera je SIR craftman [Neni to craft Very Happy ] jo a jeste Pk postavu nemam
Návrat nahoru Goto down
Gobledon

Gobledon


Počet príspěvku : 1204
Bydlište : The Broken Arrow Inn (p.2)
Povolání : Fan Dancer Paladin
Datum registrace : 07. 06. 07

Prihlaska-knif Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-knif   Prihlaska-knif Icon_minitimeTue 11 Dec - 20:17

Eště takova maličkost....nezačínej porad posty slovy ježiši nebo pane bože. Ne že by mi to vadilo ale nějako se mi to nelibi
Návrat nahoru Goto down
Esge
Dvorni Blazen/zastupca GildMastra
Esge


Počet príspěvku : 388
Věk : 37
Bydlište : vsade kde je net, uo, chlast a baby
Povolání : Ranger
Zájmy : struhanie sipov :P
Datum registrace : 17. 11. 05

Prihlaska-knif Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-knif   Prihlaska-knif Icon_minitimeTue 11 Dec - 20:32

jezisi proc ?
Návrat nahoru Goto down
http://esge1.szm.sk
Kn`oO
Anonymní
Anonymous



Prihlaska-knif Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska-knif   Prihlaska-knif Icon_minitimeTue 11 Dec - 21:11

jj dam si na to bacha slibiju a co melo znamenat to jezis proc ? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Belgarion
Člen rady
Belgarion


Počet príspěvku : 604
Bydlište : Homare - Ostrava
Povolání : Invul Pala
Datum registrace : 16. 04. 07

Prihlaska-knif Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-knif   Prihlaska-knif Icon_minitimeWed 12 Dec - 0:08

To nic Knife, to bylo na Goba Razz
Klidne to tam muzes napsat Smile
Návrat nahoru Goto down
Gobledon

Gobledon


Počet príspěvku : 1204
Bydlište : The Broken Arrow Inn (p.2)
Povolání : Fan Dancer Paladin
Datum registrace : 07. 06. 07

Prihlaska-knif Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-knif   Prihlaska-knif Icon_minitimeWed 12 Dec - 0:28

Jojo to nebylo myšleno jako zákaz/příkaz Smile
Návrat nahoru Goto down
Kn`oO
Anonymní
Anonymous



Prihlaska-knif Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska-knif   Prihlaska-knif Icon_minitimeWed 12 Dec - 9:38

Jo ja byl vcera nejak mimo to bude tim Very Happy a to jak to teda semnou vypada ?
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Prihlaska-knif Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-knif   Prihlaska-knif Icon_minitimeWed 12 Dec - 10:21

jj knif...tebe znám...ať už z postávání před naším bytem, bo z questu, když jsi pobíhal zmateně kolem a plsoval o ress a světlo:)
eště ani den a už jak to s Tebou vypadá, jo?:-D mno dyť Tě tu eště nikdo ani neviděl a imo s Tebou nikdo nikde nebyl:p (zatím)
Návrat nahoru Goto down
Kn`oO
Anonymní
Anonymous



Prihlaska-knif Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska-knif   Prihlaska-knif Icon_minitimeWed 12 Dec - 11:48

Nee jako ja to tak nemyslel jak to semnou vypada jako ze uz bych mel byt prijat nebo odhozen ale ze se tu jenom bavi jak neumim napsat prihlasku Very Happy jo a to pobihani a ressovani kolem gs to sem hral 2tydny takze sem vubec nevedel kde je resser a co a jak Very Happy to sem zrovna lehl u elfiku Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Prihlaska-knif Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-knif   Prihlaska-knif Icon_minitimeWed 12 Dec - 11:59

ehm...já mluvil o pondělním questu:p
Návrat nahoru Goto down
Kn`oO
Anonymní
Anonymous



Prihlaska-knif Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska-knif   Prihlaska-knif Icon_minitimeWed 12 Dec - 12:17

ops... Very Happy jo pobihal pac sem sel qest poprve a nekdo mi lotl regy Very Happy aa band y:-! a nemohl sem se tam hybat Very Happy ale fajny qest Very Happy :p*zakecava* Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ardent

Ardent


Počet príspěvku : 670
Datum registrace : 08. 03. 06

Prihlaska-knif Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-knif   Prihlaska-knif Icon_minitimeWed 12 Dec - 13:20

A opět tě prosím - bud tak hodnej a piš přihlášku pod jménem postavy
Taktéž sem postuj pos jménem postavy!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Esge
Dvorni Blazen/zastupca GildMastra
Esge


Počet príspěvku : 388
Věk : 37
Bydlište : vsade kde je net, uo, chlast a baby
Povolání : Ranger
Zájmy : struhanie sipov :P
Datum registrace : 17. 11. 05

Prihlaska-knif Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-knif   Prihlaska-knif Icon_minitimeWed 12 Dec - 14:22

Pazdi napsal:
jj knif...tebe znám...ať už z postávání před naším bytem, bo z questu, když jsi pobíhal zmateně kolem a plsoval o ress a světlo:)
eště ani den a už jak to s Tebou vypadá, jo?:-D mno dyť Tě tu eště nikdo ani neviděl a imo s Tebou nikdo nikde nebyl:p (zatím)

ja som ho videl :p stretol som ho v dole na homare. :p
mlade a hyperaktivne, mozno sa z neho bude dat nieco spravit Razz
Návrat nahoru Goto down
http://esge1.szm.sk
Kn`oO
Anonymní
Anonymous



Prihlaska-knif Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska-knif   Prihlaska-knif Icon_minitimeWed 12 Dec - 14:31

Hele serte na to sem proste dement a jak chci dat jmeno knif misto knoO tak mi t napise jmeno uz existuje tak sry no delam vam tu akorad bordel na forku tak dik aspon ze ste si to precetli mejte se
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Prihlaska-knif Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-knif   Prihlaska-knif Icon_minitimeWed 12 Dec - 16:37

Kn`oO napsal:
Hele serte na to sem proste dement a jak chci dat jmeno knif misto knoO tak mi t napise jmeno uz existuje tak sry no delam vam tu akorad bordel na forku tak dik aspon ze ste si to precetli mejte se

mno esge...mladej jop...hyperaktivní ani moc ne...dyž se takhle brzo vzdává.... Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Kn`oO
Anonymní
Anonymous



Prihlaska-knif Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska-knif   Prihlaska-knif Icon_minitimeWed 12 Dec - 16:54

Jee Very Happy nevzdavam se ale proste mi to nejde takze na to seru bo tu uslisim furt prosimte pis se pod jmenem KNIF nebo tak podobne ale to nejde chapete zadam knif a mi to napise uzival jiz existuje tak co s tim... a hyperaktivni moc nejsem jenom jak mam dobrou naladu
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Prihlaska-knif Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-knif   Prihlaska-knif Icon_minitimeWed 12 Dec - 17:38

zvláštní...též mi to nešlo, když jsem to zkoušel...nepokoušel ses už zaregistrovat jako knif? že by teď to jen někde "viselo"....(nevím, jak to tu přesně chodí) každopádně v seznamu uživatelů jsem knifa nenašel...tak si hoď jméno Knif_1 třeba....ale ne prostě to, co máš (abych řekl pravdu ani nevím, jestli něco znamená bo ne...)
Návrat nahoru Goto down
Ardent

Ardent


Počet príspěvku : 670
Datum registrace : 08. 03. 06

Prihlaska-knif Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-knif   Prihlaska-knif Icon_minitimeWed 12 Dec - 19:46

Popravdě se mi ani trochu nelíbí tvůj způsob vyjadřování a jednání.
Stačilo by kdyby jsi řekl,že to bohužel nejde- ne ať na to sereme- to se mi opravdu nelíbí
Návrat nahoru Goto down
Gobledon

Gobledon


Počet príspěvku : 1204
Bydlište : The Broken Arrow Inn (p.2)
Povolání : Fan Dancer Paladin
Datum registrace : 07. 06. 07

Prihlaska-knif Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-knif   Prihlaska-knif Icon_minitimeThu 13 Dec - 0:00

Jj stačí když napišeš že ti to nejde a my už se s tim srovname a nebudem ti to predhazovat
Návrat nahoru Goto down
Knif_1
Anonymní
Anonymous



Prihlaska-knif Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska-knif   Prihlaska-knif Icon_minitimeThu 13 Dec - 0:30

To uz je fuk berte to tak jako bych nikdy tenhle topic nezalozil
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prihlaska-knif Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-knif   Prihlaska-knif Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prihlaska-knif
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Prihlaska
» Prihlaska k LD
» prihlaska?:p
» prihlaska
» prihlaska

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lovci Draků :: Verejne :: Prihlasky do guildy-
Přejdi na: