Lovci Draků
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lovci Draků

Guildovní fórum Lovců Draků
 
PříjemPříjem  PortálPortál  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Dokrkuhryz - Nesro

Goto down 
+8
Lunov
Belgarion
Michael
Tonda
Ardent
Miss Ariel
Leuret
Pazdi
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
nesro
Anonymní
Anonymous



Dokrkuhryz - Nesro - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dokrkuhryz - Nesro   Dokrkuhryz - Nesro - Stránka 3 Icon_minitimeTue 18 Dec - 20:03

ad nesro a chlast: Alkohol mám rád, ale pokud se vožeru, tak melu děsivý hadry a nedá se to se mnou vydržet - proto, snažím se nepít. scratch

ad nick: Dobře, jméno acc je nesro. Měl jsem postavu wara, kterého jsem po zklamaných ideálech smzal. Před smazaním jsem založil postavu mága, protože jsem chtěl zas postavu nesro, zvolil jsem jméno nesRo. Pak jsem si založil účet na fóru, takže jsem nesRo. Jméno se nelíbilo GMs, tak mi ho změnili na NesRo, to se nelíbilo mě, tak jsem si ho změnil na Nesro. Ale na fóru to zůstalo.
Návrat nahoru Goto down
Miss Ariel

Miss Ariel


Počet príspěvku : 250
Věk : 40
Bydlište : Jhelom :-p
Povolání : Valecnice.. asi
Datum registrace : 01. 09. 07

Dokrkuhryz - Nesro - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dokrkuhryz - Nesro   Dokrkuhryz - Nesro - Stránka 3 Icon_minitimeTue 18 Dec - 20:09

Proc jednoduse kdyz to jde slozite Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Corax

Corax


Počet príspěvku : 146
Bydlište : PCE
Datum registrace : 20. 11. 05

Dokrkuhryz - Nesro - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dokrkuhryz - Nesro   Dokrkuhryz - Nesro - Stránka 3 Icon_minitimeTue 18 Dec - 22:34

Leuret napsal:
Nevím Gobe, ale v UO se neříká mobové ne? to je ve WoWku, jinak sběrná stanice co bere jen výstřední lidi... :-P
Taky mam takovej pocit ze (treba na forku DP) se prejima slang z WoW.
ad tema Pekna prihlaska, i kdyz na me dost dlouha, ale zvladnul sem ji precist Smile
Návrat nahoru Goto down
Lunov

Lunov


Počet príspěvku : 202
Věk : 35
Povolání : Forum Inquisitor
Datum registrace : 15. 11. 05

Dokrkuhryz - Nesro - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dokrkuhryz - Nesro   Dokrkuhryz - Nesro - Stránka 3 Icon_minitimeTue 18 Dec - 23:17

Gobledon napsal:
Zdravičko...přihlasku si prectu az bude čas ale lepsi nekdy nez nikdy že Smile K HoPu sem se hlasil pred LD ale bohuzel to nejak nevyslo no...jinak Nesro - to je mi dosti povedoma prezdivka z DP fora

Nazývejme veci pravými jmény: bohudík Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
nesro
Anonymní
Anonymous



Dokrkuhryz - Nesro - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dokrkuhryz - Nesro   Dokrkuhryz - Nesro - Stránka 3 Icon_minitimeTue 18 Dec - 23:24

Tak. Mám po více než půl roce za sebou další dung (Cove s Janou nepočítám). Musim uznat, že vaše partička je supr, po poslechu na TS. Přiznávám, že jsem lamil, ale pokud u Vás alespoň chviličku vydržím, věřím, že se mnohému naučím. Možná bych dal přednost tomu decíku třeba ve třech nebo ve čtyrech; dnešní akcička byla maso rabbit Takže Vám děkuju za supr dung.

PS: dík moc za sukňu flower Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Ares

Ares


Počet príspěvku : 2211
Věk : 38
Bydlište : Vespr
Povolání : Notorický Krve Žíznivec
Zájmy : večnenespokojen
Datum registrace : 17. 11. 05

Dokrkuhryz - Nesro - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dokrkuhryz - Nesro   Dokrkuhryz - Nesro - Stránka 3 Icon_minitimeTue 18 Dec - 23:54

přijat topik uzavřen, duvod, Leuret je spolužak a budou 4 takže paradni skupina
Návrat nahoru Goto down
Lunov

Lunov


Počet príspěvku : 202
Věk : 35
Povolání : Forum Inquisitor
Datum registrace : 15. 11. 05

Dokrkuhryz - Nesro - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dokrkuhryz - Nesro   Dokrkuhryz - Nesro - Stránka 3 Icon_minitimeWed 19 Dec - 16:42

Ok, aktivuju ucet na forum, spamuje me to na mailu.
Návrat nahoru Goto down
Ares

Ares


Počet príspěvku : 2211
Věk : 38
Bydlište : Vespr
Povolání : Notorický Krve Žíznivec
Zájmy : večnenespokojen
Datum registrace : 17. 11. 05

Dokrkuhryz - Nesro - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dokrkuhryz - Nesro   Dokrkuhryz - Nesro - Stránka 3 Icon_minitimeThu 18 Sep - 19:01

Přijat
LOCK
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dokrkuhryz - Nesro - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dokrkuhryz - Nesro   Dokrkuhryz - Nesro - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dokrkuhryz - Nesro
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lovci Draků :: Verejne :: Prihlasky do guildy-
Přejdi na: