Lovci Draků
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lovci Draků

Guildovní fórum Lovců Draků
 
PříjemPříjem  PortálPortál  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Přihláška-Aragorn Swordmaster

Goto down 
+8
Nesro
Denny
Esge
Miss Ariel
Gobledon
Leuret
Ares
Pazdi
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aragorn
Anonymní
Anonymous



Přihláška-Aragorn Swordmaster Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška-Aragorn Swordmaster   Přihláška-Aragorn Swordmaster Icon_minitimeTue 25 Dec - 13:39

Ahoj všeci.Jsem na Ultimě Aragorn Swordmaster(paladin)nebo Premek(kraft).Skillcap Paladina:===Skill (real) status report, 11.12.2029===
Alchemy 0.0
Anatomy 73.8
Animal Lore 50.0
Item ID 1.5
Arms Lore 7.3
Parrying 90.0
Begging 0.0
Blacksmithing 0.0
Bowcraft 0.0
Peacemaking 0.0
Camping 0.1
Carpentry 0.0
Cartography 5.0
Cooking 0.0
Detect Hidden 1.2
Enticement 0.0
Evaluate Intelligence 65.0
Healing 85.0
Fishing 8.4
Forensic Evaluation 0.0
Herding 0.0
Hiding 70.0
Provocation 0.0
Inscription 0.0
Lockpicking 0.0
Magery 50.7
Magic Resistance 40.2
Tactics 100.0
Snooping 0.0
Musicianship 13.1
Poisoning 0.0
Archery 0.0
Spirit Speak 69.6
Stealing 0.0
Tailoring 0.0
Animal Taming 0.0
Taste Identification 0.0
Tinkering 0.0
Tracking 0.2
Veterinary 0.1
Swordsmanship 90.0
Mace Fighting 38.3
Fencing 100.0
Wrestling 16.8
Lumberjacking 0.3
Mining 0.0
Meditation 5.9
Stealth 40.0
Remove Trap 1.2
Necromancy 0.0
STR 139 INT 70 DEX 109
___Skillcap (real): 1023.7 Statcap: 318___
Tak s dungy moc velkou skušenost nemám.Prošel jsem jen:Deceit,Cove,Terathan Kepp,ICE,Pride po draky a Cyclop Valley a hraju rok a půl.Kontakt:ICQ 224-455-594.Trpělivost mám velkou protože nikdy není všecko co chceme hned a všecko stojí čas:-)
Návrat nahoru Goto down
Aragorn
Anonymní
Anonymous



Přihláška-Aragorn Swordmaster Empty
PříspěvekPředmět: Odpověd   Přihláška-Aragorn Swordmaster Icon_minitimeTue 25 Dec - 14:00

Promiňte ještě jsem zapoměl napsat že znám od vás z guildy Ulriku.Je to fajná holka
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Přihláška-Aragorn Swordmaster Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška-Aragorn Swordmaster   Přihláška-Aragorn Swordmaster Icon_minitimeTue 25 Dec - 14:14

jj ulri je fajn:ppp
mno proč zrovna my? kvůli ulrice?
Návrat nahoru Goto down
Ares

Ares


Počet príspěvku : 2211
Věk : 38
Bydlište : Vespr
Povolání : Notorický Krve Žíznivec
Zájmy : večnenespokojen
Datum registrace : 17. 11. 05

Přihláška-Aragorn Swordmaster Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška-Aragorn Swordmaster   Přihláška-Aragorn Swordmaster Icon_minitimeTue 25 Dec - 14:20

parada tak to uš maš unas zname a takovou polo protekci Smile uvidime jak ti to pujde s pleskanim
Návrat nahoru Goto down
Leuret

Leuret


Počet príspěvku : 393
Datum registrace : 05. 07. 07

Přihláška-Aragorn Swordmaster Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška-Aragorn Swordmaster   Přihláška-Aragorn Swordmaster Icon_minitimeTue 25 Dec - 14:34

Nazdar, mužeě mi vysvětlit totot? :
14.05.2007 20:05 Aragorn Swordmaster 61b9d6 - Sprostá mluva a zneužití systému page. 1k logů
Návrat nahoru Goto down
Aragorn
Anonymní
Anonymous



Přihláška-Aragorn Swordmaster Empty
PříspěvekPředmět: Odpověď   Přihláška-Aragorn Swordmaster Icon_minitimeTue 25 Dec - 16:38

Tak já sem už dlouho přemýšlel o tom že k vám podám přihlášku ale měl sem blbý skilly tak sem nějaký musel dotrenovat a pak ji k vám podat tak teď je mám jakš takš tak sem to chtěl aspoň zkusit a ten prohřešek není můj ale fotra kterej se mi bez dovolení lognul a udělal mi tam bordel jinak jsem úplně v pohodě.Teda aspoň to kámoši z UO říkaj
Návrat nahoru Goto down
Gobledon

Gobledon


Počet príspěvku : 1204
Bydlište : The Broken Arrow Inn (p.2)
Povolání : Fan Dancer Paladin
Datum registrace : 07. 06. 07

Přihláška-Aragorn Swordmaster Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška-Aragorn Swordmaster   Přihláška-Aragorn Swordmaster Icon_minitimeTue 25 Dec - 16:51

Skilly nejsou to hlavni Smile Jinak na tyhle problemy pomuze zarucene jedine zmena hesla :p
Návrat nahoru Goto down
Miss Ariel

Miss Ariel


Počet príspěvku : 250
Věk : 40
Bydlište : Jhelom :-p
Povolání : Valecnice.. asi
Datum registrace : 01. 09. 07

Přihláška-Aragorn Swordmaster Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška-Aragorn Swordmaster   Přihláška-Aragorn Swordmaster Icon_minitimeTue 25 Dec - 17:26

Mno myslim ze zrovna po tomhle nam nic neni a urcite mu to neni prijemne, nechala bych to na hru a na to jakej bude a utvorime si obrazek samy a ne kvuli nejakymu prohresku
Návrat nahoru Goto down
Esge
Dvorni Blazen/zastupca GildMastra
Esge


Počet príspěvku : 388
Věk : 37
Bydlište : vsade kde je net, uo, chlast a baby
Povolání : Ranger
Zájmy : struhanie sipov :P
Datum registrace : 17. 11. 05

Přihláška-Aragorn Swordmaster Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška-Aragorn Swordmaster   Přihláška-Aragorn Swordmaster Icon_minitimeTue 25 Dec - 17:29

prinajhorsom bude aj jeho ari uctovat za nadavky ;p
Návrat nahoru Goto down
http://esge1.szm.sk
Denny

Denny


Počet príspěvku : 982
Věk : 33
Bydlište : doma
Povolání : příživník
Datum registrace : 19. 11. 05

Přihláška-Aragorn Swordmaster Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška-Aragorn Swordmaster   Přihláška-Aragorn Swordmaster Icon_minitimeTue 25 Dec - 18:27

skilli ujdou :p
Návrat nahoru Goto down
Aragorn
Anonymní
Anonymous



Přihláška-Aragorn Swordmaster Empty
PříspěvekPředmět: Odpověd   Přihláška-Aragorn Swordmaster Icon_minitimeTue 25 Dec - 18:42

No jako já se co nejvíc vynasnažím.Být členem vaší guildy by bala čest.A já sprostě nemluvím ve hře protože vím že se to nesmí
Návrat nahoru Goto down
Ares

Ares


Počet príspěvku : 2211
Věk : 38
Bydlište : Vespr
Povolání : Notorický Krve Žíznivec
Zájmy : večnenespokojen
Datum registrace : 17. 11. 05

Přihláška-Aragorn Swordmaster Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška-Aragorn Swordmaster   Přihláška-Aragorn Swordmaster Icon_minitimeTue 25 Dec - 18:49

Gobe nejsu moc sprosty jen občas křičim Razz
Aragorne to s tim tatikem je mi lito ale co se da delat je to chlap a občas se stane Wink jak říka maminka pani GMkove " chlapi to maji od přirozeni" takže se stim vydovnej a přenejhoršim mu tu čubičku přeber Razz jak bude časek vemem te placnout a hlavne si pořet to TSko Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní
Anonymous



Přihláška-Aragorn Swordmaster Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška-Aragorn Swordmaster   Přihláška-Aragorn Swordmaster Icon_minitimeTue 25 Dec - 19:58

Hoy a jinak odkud seš? abys popřípadně mohl jezdit na srazy na které ja asi nikdy nedojedu:p a něco o sobě samotném napiš ne?Razz *doufá že neprudí*
Návrat nahoru Goto down
Aragorn
Anonymní
Anonymous



Přihláška-Aragorn Swordmaster Empty
PříspěvekPředmět: Odpověd   Přihláška-Aragorn Swordmaster Icon_minitimeTue 25 Dec - 20:04

No já jsem ze Šumperka a je mi 14 a fakt nevím co bych o sobě napsal Very Happy snad jen že su na holky mno:P
Návrat nahoru Goto down
Nesro




Počet príspěvku : 29
Datum registrace : 19. 12. 07

Přihláška-Aragorn Swordmaster Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška-Aragorn Swordmaster   Přihláška-Aragorn Swordmaster Icon_minitimeTue 25 Dec - 21:10

Tak. Chtěl bych Tě pozdravit. Možná by bylo dobé říct, že jsi skončil tak jako já a pár spolubojovníku v guildě HoP. Měl jsem příležitost Tě poznat. Ruku do ohně bych za Tebe nedal, ale věřil bych ti v předávání itemků z postavy na postavu. (Snad to vystihlo, jak moc tě mam rád a věřim ti. (-: ) Moc rád bych tě viděl mezi námi. Určitě pudem nějakou adeptskou výpravu, tak si spolu zas užijem.
Návrat nahoru Goto down
Aragorn
Anonymní
Anonymous



Přihláška-Aragorn Swordmaster Empty
PříspěvekPředmět: Odpověď   Přihláška-Aragorn Swordmaster Icon_minitimeTue 25 Dec - 21:58

No já bych se taky rád viděl ve vašich řadách ale záleží jen na tom jak se budu chovat a jak mi to půjde.Snad mi to půjde dobře protože se k vám chci hrozně moc dostat a udělám proto cokoli
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Přihláška-Aragorn Swordmaster Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška-Aragorn Swordmaster   Přihláška-Aragorn Swordmaster Icon_minitimeTue 25 Dec - 22:10

však spolu někdy někam zajdem;)
Tvýho "tátu" pozdravuj a vyřiď, že na Tebe u nás dáme pozor;-)
Návrat nahoru Goto down
Miss Ariel

Miss Ariel


Počet príspěvku : 250
Věk : 40
Bydlište : Jhelom :-p
Povolání : Valecnice.. asi
Datum registrace : 01. 09. 07

Přihláška-Aragorn Swordmaster Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška-Aragorn Swordmaster   Přihláška-Aragorn Swordmaster Icon_minitimeTue 25 Dec - 22:11

Juuuu, bod pro tebe Very Happy ja su z Uničova Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Harsh

Harsh


Počet príspěvku : 16
Věk : 30
Bydlište : Homare
Povolání : Strejda Průďa
Datum registrace : 04. 12. 07

Přihláška-Aragorn Swordmaster Empty
PříspěvekPředmět: harsh   Přihláška-Aragorn Swordmaster Icon_minitimeWed 26 Dec - 16:30

Ja te zdravim konecne nekdo kdo se alespon trochu memu veku vyrovna Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ulrika

Ulrika


Počet príspěvku : 682
Věk : 30
Datum registrace : 18. 12. 07

Přihláška-Aragorn Swordmaster Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška-Aragorn Swordmaster   Přihláška-Aragorn Swordmaster Icon_minitimeWed 26 Dec - 19:36

Aragorn je celkem fajn rada ho tu uvidim:-)
Návrat nahoru Goto down
Jana

Jana


Počet príspěvku : 16
Věk : 31
Bydlište : Planá nad Lužnicí
Povolání : Rangerka
Zájmy : koněěě
Datum registrace : 18. 12. 07

Přihláška-Aragorn Swordmaster Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška-Aragorn Swordmaster   Přihláška-Aragorn Swordmaster Icon_minitimeFri 28 Dec - 20:08

Aragorn je good Smile ráda bych ho taky viděla mezi námi :-)
Návrat nahoru Goto down
Aragorn
Anonymní
Anonymous



Přihláška-Aragorn Swordmaster Empty
PříspěvekPředmět: odpověd   Přihláška-Aragorn Swordmaster Icon_minitimeSun 30 Dec - 12:29

Promiňte že sem nepsal ale já byl od 26.12.- do 30.12. pryč tak sem nemohl psát.To jsu rád že o mě říkáte že su fajn :-*
Návrat nahoru Goto down
Ardent

Ardent


Počet príspěvku : 670
Datum registrace : 08. 03. 06

Přihláška-Aragorn Swordmaster Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška-Aragorn Swordmaster   Přihláška-Aragorn Swordmaster Icon_minitimeSun 30 Dec - 14:46

To jsem zjistila, když jsem na tebe mluvila včera v noci v maze a on to byl někdo jiný Smile
Návrat nahoru Goto down
Aragorn
Anonymní
Anonymous



Přihláška-Aragorn Swordmaster Empty
PříspěvekPředmět: odpoved   Přihláška-Aragorn Swordmaster Icon_minitimeSun 30 Dec - 17:04

Nooo on totiž kámoš zase nalogl a harvil za mě no Very Happy Ale on říkal že až se k vám dostanu a pokud se k vám dostanu tak že už za něj nebudu hrát Smile Jo a ještě něco já dneska za chvilu pojedu pryč a přijedu až v úterý odpoledne
Návrat nahoru Goto down
Aragorn
Anonymní
Anonymous



Přihláška-Aragorn Swordmaster Empty
PříspěvekPředmět: odpoved   Přihláška-Aragorn Swordmaster Icon_minitimeTue 1 Jan - 23:23

To už nikdo nechce nic vědět?? :-O
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihláška-Aragorn Swordmaster Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška-Aragorn Swordmaster   Přihláška-Aragorn Swordmaster Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška-Aragorn Swordmaster
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lovci Draků :: Verejne :: Prihlasky do guildy-
Přejdi na: