Lovci Draků
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lovci Draků

Guildovní fórum Lovců Draků
 
PříjemPříjem  PortálPortál  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Jacquellinina prihlaska

Goto down 
+7
Ardent
Denny
Michael
Belgarion
Gobledon
Miss Ariel
Leuret
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Jacquell
Anonymní
Anonymous



Jacquellinina prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Jacquellinina prihlaska   Jacquellinina prihlaska Icon_minitimeTue 29 Jan - 17:17

*Dosla do stredu mistnosti a nervozne se usmivala. Potom spustila svou rec pred radou guildy*

Zdravim vsecky, jmenuju se Jacquelline, ale slysim hlavne na Jacqy. Nevim proc, nikomu se nechce moje jmeno vyslovovat cele. Jsem dvaadvacetileta hranicarka telem i dusi, moje misto je hlavne v lese a na cestach. Luk i kusi ovladam mistrovsky, a od nekolika magu jsem se naucila par uzitecnych kouzel. Leceni ovladam take velice dobre, pokud nejni zbyti a zadny klerik v dohledu, dokazi se dobre vylecit i sama. Snazim se i o ochocovani zviratek, ale jde to velice pomalu, takze jsem rada, kdyz si ochocim alespon lamicku, kdyz se me, nebo nekomu z mych pratel zabehne.

*znova se opatrne rozhledla po prihlizejicich a potom opet spustila*

Pristehovala jsem se se svou sestrou, mladickou a velice nezkusenou carodejkou Olwen asi pred 8 mesici, ale byla jsem obcas i nemocna, takze jsem jen lezela a ani svuj milovany lesik jsem nenavstivila. Diky bohum, ze uz me to opustilo. Svet znam docela hodne ale spise jen na povrchu. Podzemni casti jsem si jeste prilis neprosla. Ale doufam, ze nebude trvat dlouho a take je budu velice dobre znat.

*Preslapla, zhluboka se nadechla a prohrabla si vlasy*

Nevim, co by jste jeste chteli slyset. Mozna muj duvod, proc se k vam hlasim. Mam totiz rada spolecnost, jak na cestach tak i v bezpeci mesta. A spolecnost prijemnych lidi je vitana vzdy. A co jsem slysela, na vas se peje jen sama chvala. Ted uz jen dam prostor k vasim jiste vsetecnym otazkam.

*trpelive nasloucha*
Návrat nahoru Goto down
Jacquell
Anonymní
Anonymous



Jacquellinina prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacquellinina prihlaska   Jacquellinina prihlaska Icon_minitimeTue 29 Jan - 17:20

Drobny preklad:

Archery 100%
Taktika 100%
Tracking 100%
Healing 90%
Fencing90%
Magery 60%
Taming 37%

A icq 282 443 883
Návrat nahoru Goto down
Leuret

Leuret


Počet príspěvku : 393
Datum registrace : 05. 07. 07

Jacquellinina prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacquellinina prihlaska   Jacquellinina prihlaska Icon_minitimeTue 29 Jan - 17:37

Zdravím slečno, sic nepatřím k radě starších, ale i tak bych se tě rád zeptal jak dlouho se pohybujete zde ve světě (jak dlouho hraješ)? Dál bych se rád zeptal, jestli jste už byla v nějakém společenství lidí(jestli jsi byla v nějaký guildě)?
Návrat nahoru Goto down
Jacqy
Anonymní
Anonymous



Jacquellinina prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacquellinina prihlaska   Jacquellinina prihlaska Icon_minitimeTue 29 Jan - 17:54

To je docela jednoduche, Hraju celkem asi tak 8, mozna uz 9 mesicu, z toho aktivne jen 4(5). 2 mesice prazdnin a moje vylety do neznama byla prvni pauza a pak 2 mesice bez netu. Trosku jsme si nerozumeli hned na nekolika mistech.
Jinak v guilde jsem jeste v zadne nebyla a kdyz nepocitam Droneho pokus o vytvoreni guildy, se kterym jsem mu chtela nejak pomoct jsem se ani k zadne nehlasila. LD mi prijde jako spolecenstvi fajnych lidi, kteri by snad byli ochotni trosku me to i naucit, protoze je toho hodne, co jeste nevim. Radu hledej u zkusenejsiho...
Návrat nahoru Goto down
Miss Ariel

Miss Ariel


Počet príspěvku : 250
Věk : 40
Bydlište : Jhelom :-p
Povolání : Valecnice.. asi
Datum registrace : 01. 09. 07

Jacquellinina prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacquellinina prihlaska   Jacquellinina prihlaska Icon_minitimeTue 29 Jan - 18:09

Vitej... my dve uz jsme se setkali.. dodnes nechapu proc si ty zviratka v ohradce zabila Smile ale nepatrim do rady tak hodne stesti...
Návrat nahoru Goto down
Gobledon

Gobledon


Počet príspěvku : 1204
Bydlište : The Broken Arrow Inn (p.2)
Povolání : Fan Dancer Paladin
Datum registrace : 07. 06. 07

Jacquellinina prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacquellinina prihlaska   Jacquellinina prihlaska Icon_minitimeTue 29 Jan - 18:40

No my už sme se taky parkrat potkali v cechu walecniku, kdyz si tezce trenovala svoje dovednosti. Jinak taky preju hodne stesti a snad se spolu brzo nekam kouknem Smile
Návrat nahoru Goto down
Jacqy
Anonymní
Anonymous



Jacquellinina prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacquellinina prihlaska   Jacquellinina prihlaska Icon_minitimeTue 29 Jan - 18:42

Po pravde, vubec si nevzpominam. Nejak jsem nikdy nemela tendenci zabijet zviratka v tamovaci ohradce. Sama jsem na to dost nadavala. Jeste tak nejaka ta kurata na poli, kvuli par pirkum, zvlast, kdyz uz jsem mela tech 30% a kure by mi nic nepridalo, ale to je vse. Harpyje jsou preci jen vynosnejsi.
Návrat nahoru Goto down
Miss Ariel

Miss Ariel


Počet príspěvku : 250
Věk : 40
Bydlište : Jhelom :-p
Povolání : Valecnice.. asi
Datum registrace : 01. 09. 07

Jacquellinina prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacquellinina prihlaska   Jacquellinina prihlaska Icon_minitimeTue 29 Jan - 18:55

Oki...
Návrat nahoru Goto down
Belgarion
Člen rady
Belgarion


Počet príspěvku : 604
Bydlište : Homare - Ostrava
Povolání : Invul Pala
Datum registrace : 16. 04. 07

Jacquellinina prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacquellinina prihlaska   Jacquellinina prihlaska Icon_minitimeTue 29 Jan - 19:00

Zdravim Te Jacquelline. Dnes v dungu si ukazala sve schopnosti a když jsi nezazmatkovala při "náletu" Ice Fiendů, kdy si s náma pohrávalo GMko, tak máš u mě plus Wink
Jinak přihláška fajna Smile maš asi ráda RP, když taková slohovka Smile
Návrat nahoru Goto down
Jacqy
Anonymní
Anonymous



Jacquellinina prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacquellinina prihlaska   Jacquellinina prihlaska Icon_minitimeTue 29 Jan - 19:30

Padla dobra rada: sumuj, sumuj, sumuj. A taky tak pekne na strane, kdo by nebyl v klidu?
RP mam celkem dost rada a hlavne hodne podporuju. Aspon co se tyce pobihani po meste a povidani s ostatnimi hraci. V dungu, nebo na nejake vyprave tezko budu volat do davu: muze me prosim nekdo posilit a vylecit? To bych si driv ustlala na zemi. Smile
Návrat nahoru Goto down
Michael

Michael


Počet príspěvku : 111
Datum registrace : 16. 12. 05

Jacquellinina prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacquellinina prihlaska   Jacquellinina prihlaska Icon_minitimeTue 29 Jan - 19:34

Proto se tu pouziva UOAM a TS...
Návrat nahoru Goto down
http://www.campalpha.er.cz
Gobledon

Gobledon


Počet príspěvku : 1204
Bydlište : The Broken Arrow Inn (p.2)
Povolání : Fan Dancer Paladin
Datum registrace : 07. 06. 07

Jacquellinina prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacquellinina prihlaska   Jacquellinina prihlaska Icon_minitimeTue 29 Jan - 19:36

tak mapa neni o moc lepsi a ten ts taky moc nezkrati dobu nez to rekne Smile
Návrat nahoru Goto down
Denny

Denny


Počet príspěvku : 982
Věk : 33
Bydlište : doma
Povolání : příživník
Datum registrace : 19. 11. 05

Jacquellinina prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacquellinina prihlaska   Jacquellinina prihlaska Icon_minitimeTue 29 Jan - 19:45

pěkná přihláška Smile
Návrat nahoru Goto down
Michael

Michael


Počet príspěvku : 111
Datum registrace : 16. 12. 05

Jacquellinina prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacquellinina prihlaska   Jacquellinina prihlaska Icon_minitimeTue 29 Jan - 20:41

ted uz by to chtelo vyjadreni od naseho bozstva king farao queen
Návrat nahoru Goto down
http://www.campalpha.er.cz
Denny

Denny


Počet príspěvku : 982
Věk : 33
Bydlište : doma
Povolání : příživník
Datum registrace : 19. 11. 05

Jacquellinina prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacquellinina prihlaska   Jacquellinina prihlaska Icon_minitimeTue 29 Jan - 20:42

imho bozstvo jí nebo spí obojí vyjde na stejno nevnímá :p
Návrat nahoru Goto down
Ardent

Ardent


Počet príspěvku : 670
Datum registrace : 08. 03. 06

Jacquellinina prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacquellinina prihlaska   Jacquellinina prihlaska Icon_minitimeTue 29 Jan - 21:50

Haha Opak je pravdou pánové - božstvo maká a ještě pár dní bude Smile

Ale k věci Smile
Ahoj Jack my dvě se už známe. Po dlouhé době jsi dlouhá příhláška co jsem přečetla a musím říct,že velmi pěkná Smile

Jinak doufám,že se ti tu bude líbit a snámi ti to půjde Smile
Návrat nahoru Goto down
Ares

Ares


Počet príspěvku : 2211
Věk : 38
Bydlište : Vespr
Povolání : Notorický Krve Žíznivec
Zájmy : večnenespokojen
Datum registrace : 17. 11. 05

Jacquellinina prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacquellinina prihlaska   Jacquellinina prihlaska Icon_minitimeTue 29 Jan - 23:03

jak deny jim bo spim Very Happy ja kurna makam Very Happy přenašim skřine opravuju diry vezdi neš se mi sem v sobotu bude pokladat nova podlaha Razz zejtra asy budu malovat tudiš tu zase budu a nebudu Razz je pravdepodobnejži ž me zastihnete na mobilu neš na netu Very Happy
minoto s touto slečnou uš to dnes byl 3ti dung. a me se zda vcelku fajn posloucha neodmlouva jen doladi ten taming a jeto cajk
tudiš božstvo řiak Da
Návrat nahoru Goto down
Michael

Michael


Počet príspěvku : 111
Datum registrace : 16. 12. 05

Jacquellinina prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacquellinina prihlaska   Jacquellinina prihlaska Icon_minitimeTue 29 Jan - 23:09

Takze vitej mezi nami ... cheers
Návrat nahoru Goto down
http://www.campalpha.er.cz
Jacqy
Anonymní
Anonymous



Jacquellinina prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacquellinina prihlaska   Jacquellinina prihlaska Icon_minitimeWed 30 Jan - 2:01

Posloucham a neomlouvam, to je fakt. Nic jineho taky nezbyva, kdyz jeste nevim u vseho co a jak. Jinak taming se snazim doladovat prubezne, ale ted to je fakt des bes.
Návrat nahoru Goto down
Miss Ariel

Miss Ariel


Počet príspěvku : 250
Věk : 40
Bydlište : Jhelom :-p
Povolání : Valecnice.. asi
Datum registrace : 01. 09. 07

Jacquellinina prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacquellinina prihlaska   Jacquellinina prihlaska Icon_minitimeWed 30 Jan - 2:04

Jacqy... taky jsem ze zacatku poslouchala a neodmlouvala Smile ono te to prejde neboj.. k vzteku bozstva Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Jacquellinina prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacquellinina prihlaska   Jacquellinina prihlaska Icon_minitimeWed 30 Jan - 2:22

já byl rebel, su rebel, budu rebel:p
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Jacquellinina prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacquellinina prihlaska   Jacquellinina prihlaska Icon_minitimeWed 30 Jan - 2:23

jinak teda ahojky slečno:)
slyšel jsem od Lixi, že možná budeme mít novou rangerku:)
Návrat nahoru Goto down
Miss Ariel

Miss Ariel


Počet príspěvku : 250
Věk : 40
Bydlište : Jhelom :-p
Povolání : Valecnice.. asi
Datum registrace : 01. 09. 07

Jacquellinina prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacquellinina prihlaska   Jacquellinina prihlaska Icon_minitimeWed 30 Jan - 2:43

Pazdi napsal:
já byl rebel, su rebel, budu rebel:p

a pak kdo me zkazil Razz
Návrat nahoru Goto down
Jacqy
Anonymní
Anonymous



Jacquellinina prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacquellinina prihlaska   Jacquellinina prihlaska Icon_minitimeWed 30 Jan - 11:11

Me a zkazit? Ono to jde jeste vic? Panecku, to jsem zvedava, komu se to podari... Ted fakt jen stojim, koukam a delam co se mi rekne, pac nevim, co a jak delat, ale ja se taky casem poradne rozkoukam... :-)
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Jacquellinina prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacquellinina prihlaska   Jacquellinina prihlaska Icon_minitimeWed 30 Jan - 12:43

to jsou jen žvásty, že Tě tu bude někdo kazit...tu není kdo...asi bys v uo nenašla bandu hodnějších lidí, než jsme my:)))
oki přidám si Tě do icq...a když se nebudeš bát, tak někdy někam skočíme
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jacquellinina prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacquellinina prihlaska   Jacquellinina prihlaska Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jacquellinina prihlaska
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Prihlaska k LD
» prihlaska?:p
» prihlaska
» prihlaska
» Prihlaska

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lovci Draků :: Verejne :: Prihlasky do guildy-
Přejdi na: