Lovci Draků
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lovci Draků

Guildovní fórum Lovců Draků
 
PříjemPříjem  PortálPortál  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Frosty - přihlaška

Goto down 
+8
Denny
Ulrika
Cooper
Pazdi
Gobledon
Belgarion
Miss Ariel
Ares
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Frosty1
Anonymní
Anonymous



Frosty - přihlaška Empty
PříspěvekPředmět: Frosty - přihlaška   Frosty - přihlaška Icon_minitimeTue 5 Feb - 10:50

*odhodil chrchel z huby a začal psát špinavým brkem*

Zdravím přátelé,
dnes je den, den kdy mé samotné poutě po světě Temného ráje je konec. Už nechci chodit sám, už nechci si sám rozkládat oheň ani sám bojovat proti zlu! Proto jsem si podal úřední lejstro na přihlášení do vaší gildy Lovci Draků.

Bylo to už dávno kdy jsem odešel od vyhřátého domova a od mé milé maminky, budiž ji země lehká. Kráčel jsem světem, sem a tam, kdy mi někdo světa znalý pověděl, že existuje země kde se stvůry, vrazi, lapkové po zemi prohání. Neváhal jsem. Okamžitě jsem odjel do tohoto světa do Temného ráje.

Teď vím, že to není až taková krása. Na počátku jsem potkaval různé zpeklavyvrženéludry, ale nejdřív jsem raději utíkal než statečně bojoval.
Začátky jsou pokaždé težké, sám jsem jsi to zkusil. Ale teď vím že se nevyplácí chodit sám.

--------------------------------------------------

Rád poznám nové kamarády, kteří půjdou semnou na jedno Smile
Frosty - ranger
postava, která ma skilly na vyšších úrovních až na taming, na kterým se pracuje Smile
Dungy - chodil jsem hlavně středně težké dungy - Děcák, hytl, Cyclop Valey, Wrong, ice, to by bylo asi vsechno.

Hraji většinou odpoledne. Chodit totiž do školy. V týdnu i někdy do dvanácti. V pátek mužu celou noc.

Jiné postavy - řeknu vám že jich mam hooooodně malo Laughing
Whitehunter - mág
Skilly jako mgr a heal jsou max
Joe - craft
skoro všechny výrobní skilly až na tesařinu, bowcrafting a tailoring
Joe - wampík
tenhle tvoreček je vězněn v kleci kde musí michat pointy Twisted Evil (neni jail)
Návrat nahoru Goto down
Ares

Ares


Počet príspěvku : 2211
Věk : 38
Bydlište : Vespr
Povolání : Notorický Krve Žíznivec
Zájmy : večnenespokojen
Datum registrace : 17. 11. 05

Frosty - přihlaška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frosty - přihlaška   Frosty - přihlaška Icon_minitimeTue 5 Feb - 13:08

huj no parada Wink proto, aby ses stal adptem musíš projít dungy ze čtyřma z pěti členů rady
Ares, Ardent, Belgarion, Pazdi, Esge
a podle jejich posudku tě přijmem za adepta nebo ee Razz
je to v tvém osobním zájmu se sněma nak zkusit domluvit. nezararučuji že all dostaneš do jedné výpravy tudiš máš co dělat Razz

z pozdravem GM guildy Razz


Naposledy upravil dne Tue 5 Feb - 13:32, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Miss Ariel

Miss Ariel


Počet príspěvku : 250
Věk : 40
Bydlište : Jhelom :-p
Povolání : Valecnice.. asi
Datum registrace : 01. 09. 07

Frosty - přihlaška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frosty - přihlaška   Frosty - přihlaška Icon_minitimeTue 5 Feb - 13:31

Tak todle bylo celkem rychle Smile tak te tu vitam a preju hodne stesti
Návrat nahoru Goto down
Ares

Ares


Počet príspěvku : 2211
Věk : 38
Bydlište : Vespr
Povolání : Notorický Krve Žíznivec
Zájmy : večnenespokojen
Datum registrace : 17. 11. 05

Frosty - přihlaška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frosty - přihlaška   Frosty - přihlaška Icon_minitimeTue 5 Feb - 13:33

I takle může zkončit večer s mapkami.
Vítání si nechám na později Smile
Návrat nahoru Goto down
Miss Ariel

Miss Ariel


Počet príspěvku : 250
Věk : 40
Bydlište : Jhelom :-p
Povolání : Valecnice.. asi
Datum registrace : 01. 09. 07

Frosty - přihlaška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frosty - přihlaška   Frosty - přihlaška Icon_minitimeTue 5 Feb - 13:34

Ares napsal:
I takle může zkončit večer s mapkami.
Vítání si nechám na později Smile


Ja tu vitam kazdeho Smile at uz to s nim dopadne jak chce Smile
Návrat nahoru Goto down
Frosty1
Anonymní
Anonymous



Frosty - přihlaška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frosty - přihlaška   Frosty - přihlaška Icon_minitimeTue 5 Feb - 13:42

No ani jsem netusil, že někdo tak rychle odpoví. Ani jsem to nestihl dopsat Embarassed Psal jsem to totiž první hodinu na komplech Smile

Takže kontakt: icq - 337085092

A diky za přivítaní....
Návrat nahoru Goto down
Belgarion
Člen rady
Belgarion


Počet príspěvku : 604
Bydlište : Homare - Ostrava
Povolání : Invul Pala
Datum registrace : 16. 04. 07

Frosty - přihlaška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frosty - přihlaška   Frosty - přihlaška Icon_minitimeTue 5 Feb - 13:49

Zdravím, nekde si najdi moje icq at se muzem pripadne domluvit na nejakem tom dungu Smile
Návrat nahoru Goto down
Frosty1
Anonymní
Anonymous



Frosty - přihlaška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frosty - přihlaška   Frosty - přihlaška Icon_minitimeTue 5 Feb - 14:19

Jj odpoledne přijdu domu, a hned si vas pridam...
Návrat nahoru Goto down
Gobledon

Gobledon


Počet príspěvku : 1204
Bydlište : The Broken Arrow Inn (p.2)
Povolání : Fan Dancer Paladin
Datum registrace : 07. 06. 07

Frosty - přihlaška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frosty - přihlaška   Frosty - přihlaška Icon_minitimeTue 5 Feb - 17:29

Moh bys prosimtě jeste napsat neco o sobe z realu??? Aspon jestli si z Moravy Smile
Návrat nahoru Goto down
Frosty1
Anonymní
Anonymous



Frosty - přihlaška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frosty - přihlaška   Frosty - přihlaška Icon_minitimeTue 5 Feb - 18:20

Ano ano hnedka to napravim Smile

Takže

(chvilka napetí)

Jmenuji se Lukáš jak už někteří vědí Smile. Jsem z Moravy Cool konkrétně z Hranic na Moravě. Je to uchvatné město, s krasnými pamatkami a jestě krasnějšími bary, ve kterých jsou krasné divčiny Smile
Studuji střední soukromou skolu (flajsar) se zameřením na informatiku v ekonomice.
Jinak rád sportuji, koukám na dobré filmy, mam rad pivo a slivovici.

No to bude asi všechno. Když tak rád zodpovim další dotazy....
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Frosty - přihlaška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frosty - přihlaška   Frosty - přihlaška Icon_minitimeTue 5 Feb - 20:09

Frosty1 napsal:
Ano ano hnedka to napravim Smile

Takže

(chvilka napetí)

Jmenuji se Lukáš jak už někteří vědí Smile. Jsem z Moravy Cool konkrétně z Hranic na Moravě. Je to uchvatné město, s krasnými pamatkami a jestě krasnějšími bary, ve kterých jsou krasné divčiny Smile
Studuji střední soukromou skolu (flajsar) se zameřením na informatiku v ekonomice.
Jinak rád sportuji, koukám na dobré filmy, mam rad pivo a slivovici.

No to bude asi všechno. Když tak rád zodpovim další dotazy....

Hranice na Moravě neexistujou - su na to alergický...my sme Hranice:ppp
uchvatné město, krásný památky, krásný bary, krásný ženský....oj...tak to bydlíme každej jinde:p
ale slivovici schvaluju - dobrý pití....:p
k těm dotazům - co je tu uchvatnýho, kerá památka je krásná, kerý bar je krásnej a ména pár hezký slečen by mě zajímala....(zatím)
Návrat nahoru Goto down
Cooper

Cooper


Počet príspěvku : 1
Datum registrace : 14. 09. 07

Frosty - přihlaška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frosty - přihlaška   Frosty - přihlaška Icon_minitimeWed 6 Feb - 17:57

Zdravim....no tak Hranice bych pod uchvatne mesto neradil,bo tu bydlim skoro 19 let a pamatky sem zatim asi vsechny ete prehlizel:D,ale to je docela jedno:) no bary...s tim bych souhlasil:-P a slecny?pekne jop,ale jestli normalni? Smile dal bych neresil radeji...jo a ete tu slivovici ee:D zatim hoja
Návrat nahoru Goto down
Gobledon

Gobledon


Počet príspěvku : 1204
Bydlište : The Broken Arrow Inn (p.2)
Povolání : Fan Dancer Paladin
Datum registrace : 07. 06. 07

Frosty - přihlaška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frosty - přihlaška   Frosty - přihlaška Icon_minitimeWed 6 Feb - 20:33

imho slecny nejsou normalni nikde Smile Ale par jich tu samozrejme mame.
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Frosty - přihlaška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frosty - přihlaška   Frosty - přihlaška Icon_minitimeWed 6 Feb - 21:26

Cooper napsal:
..jo a ete tu slivovici ee:D

seš eště máslo:x Laughing

Gob napsal:
..imho slecny nejsou normalni nikde

za tohle kamaráde....usmál sem se...ale asi si to slízneš (věř mi - to znám:twisted: Twisted Evil Twisted Evil )
Návrat nahoru Goto down
Gobledon

Gobledon


Počet príspěvku : 1204
Bydlište : The Broken Arrow Inn (p.2)
Povolání : Fan Dancer Paladin
Datum registrace : 07. 06. 07

Frosty - přihlaška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frosty - přihlaška   Frosty - přihlaška Icon_minitimeWed 6 Feb - 21:38

proto je tam ta druha veta Smile
Návrat nahoru Goto down
Ulrika

Ulrika


Počet príspěvku : 682
Věk : 30
Datum registrace : 18. 12. 07

Frosty - přihlaška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frosty - přihlaška   Frosty - přihlaška Icon_minitimeWed 6 Feb - 21:57

este ze si ji tam dodal jinak bys to fakt sliznul jak rika Pazdik:)
Návrat nahoru Goto down
Ares

Ares


Počet príspěvku : 2211
Věk : 38
Bydlište : Vespr
Povolání : Notorický Krve Žíznivec
Zájmy : večnenespokojen
Datum registrace : 17. 11. 05

Frosty - přihlaška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frosty - přihlaška   Frosty - přihlaška Icon_minitimeWed 6 Feb - 22:49

no frosty .... po včerejši mapce a dnešnich 2 dungach usuzuji ře tvuj dung skil je na rozjezdove ceste dudiš čim vyc dungy tim rychleji zistakš dung skill a budeš dobry mag. jinač tva hra se mi vcelku libi.
ale ja osobne pro tve přijeti za adepstvi bich obetoval par dungu pro pozorovani Wink
Návrat nahoru Goto down
Denny

Denny


Počet príspěvku : 982
Věk : 33
Bydlište : doma
Povolání : příživník
Datum registrace : 19. 11. 05

Frosty - přihlaška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frosty - přihlaška   Frosty - přihlaška Icon_minitimeWed 6 Feb - 22:55

já sem skill v řitním alpinizmu
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Frosty - přihlaška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frosty - přihlaška   Frosty - přihlaška Icon_minitimeWed 6 Feb - 22:58

nejdřív jsem chtěl zkopírovat šecko, co napsal Aresek, ale nemůžu...bo já většinou píšu více teček no...takže byste poznali, že sem to nepsal jáSmile
no jakože - na to, že jsi moc dungů nebyl...že jsi sám říkal, že moc neprskáš, tak ti to imo docela jde...takže čím víc se budeš snažit někam dostat...čím víc budeš chodit dungy, tím víc se naučíš hrát a zjistíš pár fíglů a tak...
takže moja rada - cpi se do všech dungu, do kterých se jen můžeš dostat...prskej...zdi...summuj...kdyby cokoliv...klidně se ozvi ICQ (sice s čistě mage´s věcma neporadím...ale kdyby cokoliv ohledně dungů, potvor, čehokoliv....) bo spamuj mapu;-)
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Frosty - přihlaška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frosty - přihlaška   Frosty - přihlaška Icon_minitimeWed 6 Feb - 22:58

Denny napsal:
já sem skill v řitním alpinizmu

u mě ti to moc nende:ppp:evil: Laughing
Návrat nahoru Goto down
Frosty1
Anonymní
Anonymous



Frosty - přihlaška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frosty - přihlaška   Frosty - přihlaška Icon_minitimeWed 6 Feb - 23:02

Ja vim vim jsem lamka ale ty dungy si rad zajdu Smile
Návrat nahoru Goto down
Ardent

Ardent


Počet príspěvku : 670
Datum registrace : 08. 03. 06

Frosty - přihlaška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frosty - přihlaška   Frosty - přihlaška Icon_minitimeWed 6 Feb - 23:05

NO popravdě dnes jsem tě moc nesledovala protože jsem si užívala neomezeného prskání co mi moc často nedovolí.
Na první pohled jsi vypadal nadějně, tak snad se to časem nezměníSmile
Návrat nahoru Goto down
Frosty




Počet príspěvku : 60
Datum registrace : 06. 02. 08

Frosty - přihlaška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frosty - přihlaška   Frosty - přihlaška Icon_minitimeWed 6 Feb - 23:18

Jooo nadějny to ja jsem Smile a prskam jak jen umim ale radeji bych hral za archa jenze ten je nepouzitelnej kvuli tomu ze nema taming. Ale na tom se pracuje:)
Návrat nahoru Goto down
Belgarion
Člen rady
Belgarion


Počet príspěvku : 604
Bydlište : Homare - Ostrava
Povolání : Invul Pala
Datum registrace : 16. 04. 07

Frosty - přihlaška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frosty - přihlaška   Frosty - přihlaška Icon_minitimeThu 7 Feb - 1:27

Tak, lamky sme vsici Very Happy Taky sem nemohl nejak extra sledovat, ale myslim ze si na dobre ceste k ziskani dung skillu a neboj, vsichni sme si ziskavali ten "skill" Razz takze cim vic, tim lip Wink

Jak je psano : Žádný učený z nebe nespadl

Teda krom Tondy, to je ufon Laughing
Návrat nahoru Goto down
Tonda

Tonda


Počet príspěvku : 204
Věk : 43
Bydlište : Scara Brae
Povolání : E.T.
Zájmy : Ufonování
Datum registrace : 19. 08. 07

Frosty - přihlaška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frosty - přihlaška   Frosty - přihlaška Icon_minitimeThu 7 Feb - 20:19

Ja jsem z nebe nespad, sem se proste vyskyt :O , ja chtel na balika hazet plazmu, jenze me to pani bohove nedovoli, pry ze to sem nepatri a pritom takovej plazma gun mebo aspon laser pila, to by se balik divil ...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Frosty - přihlaška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frosty - přihlaška   Frosty - přihlaška Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Frosty - přihlaška
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lovci Draků :: Verejne :: Prihlasky do guildy-
Přejdi na: