Lovci Draků
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lovci Draků

Guildovní fórum Lovců Draků
 
PříjemPříjem  PortálPortál  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Mozart - přihláška

Goto down 
+3
Gobledon
Ardent
Pazdi
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Tear [Na
Anonymní
Anonymous



Mozart - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Mozart - přihláška   Mozart - přihláška Icon_minitimeMon 31 Mar - 21:04

Zdravím Lovce draků (já sama jsem už jednoho viděla na obrázku!). Jsem tu, abych vám vyprávěla jeden prastarý příběh a dokopala k vám svého bratrance.

Byla nebyla za devatero horami, sedmero řekami a patero dálnicemi země malebná, úrodná, zvěří a nerostným bohatstvím oplývající. Bandity a vrahy nevyjímaje. V té zemi, zvané Temný Ráj, žila malilinkatá rodinka. Mamina kuchařka, tatík nekromancer. Tato žena byla moje prapraprabábi, ale moc toho o ní nevím. Naopak o prapraprapraprapraetc. dědovi toho vím víc. Fallen Angel (moc koukal na americký Bčkový akční filmy a to jméno si vynutil), jak se děda jmenoval, je snad ještě doteď naživu, ale již dlouhá léta ho nikdo neviděl (posledně šel vyčistit žumpu). Prý se stal nemrtvou duší a dále kráčí naším světem. Každopádně měli dva syny. Jeden z nich, Torr, byl dobro samo – byl po matce (rozdavačná). Naopak Amadeus zdědil geny po otci a sadistické sklony jsou na něm vidět dodnes. Život šel dál a po smrti matky se náš Torr oženil, vzal si jistou Murenu, která po početí dvou dětí odjela na Floridu, prý kvůli svému zdravotnímu stavu. Jejich děti – já a můj psychicky labilní bratr La Lum (jméno kvůli jeho neustálému mumlání) – jsme dnes ve světě celkem známí, ať už dobrými či naopak zlými skutky. Závěrem nesmím opomenout svého bratrance (z pravého kolena tetiny třetí sestry po strejdovi Bobovi) Mozarta (přestože si myslím že je na tomto světě úplně zbytečný), kvůli kterému píšu tuto zprávu.

Začnu hezky od prostředka, jak už to tak u blondýny bejvá zvykem. Já, Tear z Nazaretu, jsem mladá 14tiletá slečna. Nenechte se zaskočit věkem, už toho mám dost zasebou (pánové mohou vyprávět). V dnešních časech jsem guildmistress jedné známé a prosperující guildy, Nazaretu, jehož sláva hvězd se (nooo, skoro…) dotýká. Jsem sice klerička, ale ani dělničina a obchod mi nejsou cizí. Ovšem nesnáším násilí a proto mě do dungu (ani nikam!) nedostanete. Pacifistka od narození. V obchodních záležitostech (nákup, prodej, výměna a sexuální služby) se na mě ovšem můžete kdykoliv obrátit. Jsem zadaná!

Budeme pokračovat tatínkem. Amadeus, známý mág. Přešel na temnou…červenou…stranu, aby dokázal, že i s červeným neonem nad hlavou se dá proběhnout Britem. Nikdy se mu to nepovedlo. K jeho zájmům – baví ho bojové sporty, výrazně si libuje v sadismu (říká, že přeháním, ale jednou jsem ho viděla zabít berušku!) a zajímá se o kvantovou fyziku. Nájemný vrah k pohledání, ale má dobré srdce (s česnekovou zálivkou vynikající!). Nemusíte se ho bát, je to dobrý zdroj fámy, čestný, přátelský k vybraným osobám. Nikdy si nenašel holku kvůli jeho sklonům k sadomasochismu (je také holohlavý a nosí potrhané oblečení…a smrdí).

Torr the Bill, hledač pokladů, ranger a přítel lesa. Hipík. Zná v našem světě spoustu lidí, nyní ovšem žije jako poustevník. Je členem TSCC (zkratka guildy, význam je něco jako „přátelé dobrého jídla a posezení s přáteli“), vynikajícím horníkem a lovcem trofejí, pokladů a dalších relikvií. Má rád žlutý kulatý cinkavý, proto si ho raději nikam neberte, rád vybere kde jakou kasu. Mám svého dědečka ráda, vždycky je s ním sranda, přestože má lehce pedofilní sklony (geny po své matce, byla dcerou nějakýho Casa de Novy). Miluje alkohol.

Ke svému opožděnému bratrovi toho moc říkat nebudu, snad jen, je moc dobrý rybář. Řečí se s ním nedorozumíte, doporučuji obrázkové písmo.

Přejdeme rovnou k našemu (vašemu) člověkovi. Mozart, hudební skladatel, mág a archeolog. Svou magii ovládá natolik dokonale, že… že jako jo. Má rád hezký oblečení, ryhlé koně a nahý slečny (o který nemá nouzi, zvládnout 5 najednou není vůbec problém, jak sám říká…). Dlouho studoval v cechu mágů, dostal lekce od Amada a praxe mu také není cizí (Cove pokryté 20ti těly). Rád vám zadrnká něco na piano, ovšem v našem kraji takový přístroj není k vidění. Prý v sousedícím Skotsku mají dobré klavíry. Sám jednou plánuje, že se z Britanie vystěhuje, bude chovat ovce a nosit dámské sukně („Kilty!“zahučí hudební umělec *plesk přes Teařinu pusu*). Průměrný mág, který něco snese.

Shrňme to…(RL info, antiRP)
- je mi XX (zjistěte si sami)
- bydlím v XX (zjistěte si sami)
- mám červenou postavu, hraju za ní férově, momentálně není v žádné guildě (ani neplánuju), je to postava na vyřizování účtů, může se snad hodit i vám; nebonzuju atd. (zjistěte si o mě co potřebujete)
- mám postavy ve dvou dalších guildách
- cílem přihlášky – návázat nové kontakty
- hraju 5 let, nemám ani jeden prohřešek
- předchozí guildy – Biegle, LaG, BH, BHW(CH), SoD, Zlo(Pk), Nazareth, TSCC…snad nic neopomenuto
- moje aktivita – velmi aktivní, ovšem do dungů mě moc netahejte, spíš úkoly v ekonomické sféře
- dungy – zavítáno snad do všech, některé dotažené i do vítězného konce Wink (toto není moje silná stránka)
- do guildy se chci přihlásit s Mozartem
- Mozart – mág, mgr max, híl 30, trénuju hiding, pvp postava, v dungu se také uplatní
- celkově si nedělám přílišné naděje, jde spíš o navázání těch kontaktů Wink
- dalsí ifo na icq, nebo se konkrétně zeptejte tady Surprised)

S pozdravem Tear, vůdkyně Nazaretská (žádaná, zadaná!)
Návrat nahoru Goto down
Tear
Anonymní
Anonymous



Mozart - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mozart - přihláška   Mozart - přihláška Icon_minitimeMon 31 Mar - 21:06

ICQ: 203-007-863
Tear.Slzicka@seznam.cz
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Mozart - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mozart - přihláška   Mozart - přihláška Icon_minitimeMon 31 Mar - 21:17

eště sem to nečetl...ale mage se hodí...
přečtu za chvilu, pak doplním:-p

edit: tak a je to...fajná přihláška...ve hře už jsme se viděli (myslím, že nejednou)...no tak ať se Ti daří Wink
Návrat nahoru Goto down
Ardent

Ardent


Počet príspěvku : 670
Datum registrace : 08. 03. 06

Mozart - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mozart - přihláška   Mozart - přihláška Icon_minitimeMon 31 Mar - 21:37

No mage se hodí jak řel Pazdík, ale hodí se mág, který předem říká,že nechce chodit dungy? ...
Návrat nahoru Goto down
Tear
Anonymní
Anonymous



Mozart - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mozart - přihláška   Mozart - přihláška Icon_minitimeMon 31 Mar - 22:03

Dungy nejsou jediná věc na DP...Po vynechání bojových skillů zde ještě zbývá hromada věcí, jak můžu přispět.
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Mozart - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mozart - přihláška   Mozart - přihláška Icon_minitimeMon 31 Mar - 22:05

tak mě napadá...proč zrovna LD? co od nás očekáváš?;-)
Návrat nahoru Goto down
Tear
Anonymní
Anonymous



Mozart - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mozart - přihláška   Mozart - přihláška Icon_minitimeMon 31 Mar - 22:19

Možná lepší otázka - co očekáváte vy odemě Wink
Chci vytáhnout na nějaký ty dungy, ne konkrétně já, ale Nazareth potřebuje na dungy spojence. TSCC (už skoro bez členů) také potřebuje zvednout aktivitu. Já můžu nabídnout obchod, lidi na dung, jak mi psala Ardent tak i nějaký to kamarádství.
Návrat nahoru Goto down
Ardent

Ardent


Počet príspěvku : 670
Datum registrace : 08. 03. 06

Mozart - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mozart - přihláška   Mozart - přihláška Icon_minitimeMon 31 Mar - 22:24

Nevím co ostatatní,ale já očekávám,že když už tu někdo je tak si snámi občas jde plácnout- nedělá zbytečné pupínky ("já psal do přihlášky,že chodit nebudu tak promin,ale fakt ne"), taky čekám že nebude prudit ostatní a lézt jim na nervy.
Návrat nahoru Goto down
Gobledon

Gobledon


Počet príspěvku : 1204
Bydlište : The Broken Arrow Inn (p.2)
Povolání : Fan Dancer Paladin
Datum registrace : 07. 06. 07

Mozart - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mozart - přihláška   Mozart - přihláška Icon_minitimeMon 31 Mar - 22:50

Tear [Na napsal:
....Jsem zadaná!....

Sakra Very Happy

eeeehm..... Zdravim Smile přihláška pěkná a jedna z mála co sem za poslední dobu přečet celou. Smile Já myslím že i takové dobré kontakty a spojenci se můžou hodit. Přeju hodně štěstí Smile

btw: ze které části republiky si prosim? Smile
Návrat nahoru Goto down
Frosty




Počet príspěvku : 60
Datum registrace : 06. 02. 08

Mozart - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mozart - přihláška   Mozart - přihláška Icon_minitimeTue 1 Apr - 16:07

Ardent napsal:
taky čekám že nebude prudit ostatní a lézt jim na nervy.
Hupssss :p

Tear napsal:
....Jsem zadaná!....
Tak jen za bych te nebral :p ale jak se rika "kamarad taky rad" Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Tear
Anonymní
Anonymous



Mozart - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mozart - přihláška   Mozart - přihláška Icon_minitimeTue 1 Apr - 16:34

Ústeckej kraj Smile Tzn - zdaleka Smile
Návrat nahoru Goto down
Gobledon

Gobledon


Počet príspěvku : 1204
Bydlište : The Broken Arrow Inn (p.2)
Povolání : Fan Dancer Paladin
Datum registrace : 07. 06. 07

Mozart - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mozart - přihláška   Mozart - přihláška Icon_minitimeTue 1 Apr - 21:46

Frosty napsal:


Tear napsal:
....Jsem zadaná!....
Tak jen za bych te nebral :p

Jeste ze o tom ani jeden nerozhodujem Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Frosty




Počet príspěvku : 60
Datum registrace : 06. 02. 08

Mozart - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mozart - přihláška   Mozart - přihláška Icon_minitimeTue 1 Apr - 22:26

Mas recht :p
Návrat nahoru Goto down
Gobledon

Gobledon


Počet príspěvku : 1204
Bydlište : The Broken Arrow Inn (p.2)
Povolání : Fan Dancer Paladin
Datum registrace : 07. 06. 07

Mozart - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mozart - přihláška   Mozart - přihláška Icon_minitimeThu 3 Apr - 20:57

Jinak naše keci ignoruj ptze nemame kam spamovat. Smile
btw: moje icq je 223876737 takze kdyby neco, sem tam vesmes kazdej den odpoledne Smile
Návrat nahoru Goto down
Denny

Denny


Počet príspěvku : 982
Věk : 33
Bydlište : doma
Povolání : příživník
Datum registrace : 19. 11. 05

Mozart - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mozart - přihláška   Mozart - přihláška Icon_minitimeFri 4 Apr - 16:33

Tear napsal:
Ústeckej kraj Smile Tzn - zdaleka Smile
jak pro koho :p
Návrat nahoru Goto down
!Tear
Anonymní
Anonymous



Mozart - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mozart - přihláška   Mozart - přihláška Icon_minitimeFri 4 Apr - 18:27

2Denny: Nepovídej :p
*čeká na aktivaci účtu po registraci* (proto ten vykřičník před jménem - Tear mi to neveme)
Návrat nahoru Goto down
Gobledon

Gobledon


Počet príspěvku : 1204
Bydlište : The Broken Arrow Inn (p.2)
Povolání : Fan Dancer Paladin
Datum registrace : 07. 06. 07

Mozart - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mozart - přihláška   Mozart - přihláška Icon_minitimeSat 5 Apr - 13:24

Až se sem dostane Esge tak ti ho aktivuje.
Návrat nahoru Goto down
Ares

Ares


Počet príspěvku : 2211
Věk : 38
Bydlište : Vespr
Povolání : Notorický Krve Žíznivec
Zájmy : večnenespokojen
Datum registrace : 17. 11. 05

Mozart - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mozart - přihláška   Mozart - přihláška Icon_minitimeSun 6 Apr - 18:26

tak po par dnech neativnosti sem se nato mrkl. jako vždy přihlašku jsem nečetl Very Happy
pisal jsem si s Tear po icq. me se zda že je to vcelku fajn človek. jeho smysl hrani UO je provozovat překupnika Very Happy kdo to neznate sou to ti pankači v rare vecech co smrdej na trhu a za levne koupej, za draž prodaj.
pujd nazor je asi tak že překupnik se hodi kdyš nekdo bude potřebovat neco nekde sehnat nebo se nečeho zbavyt muže se mu to zadat aby obstaral kupce. to že dungy nechce chodti a řika to předem. noo jeho vec scela 100% neni prvni ani posledni co tem dungum nebude nak holdovat.
spiš jaki ukol mu dat kdyš dungum nehovy. kdyby nahodou se k memu nazoru přiklonil i zbytek členu rady.

noo tak asi neco obstarat nebo neco prodat vzhledem ktomu jak dlouho hraje do tohoto by se mohli zapojit all členove z guildy. vtom smyslu co by chteli sehnat nebo čeho by se potřebovali zbavyt ale to trošku předbyham.

ja jsem zatim pro
Návrat nahoru Goto down
Belgarion
Člen rady
Belgarion


Počet príspěvku : 604
Bydlište : Homare - Ostrava
Povolání : Invul Pala
Datum registrace : 16. 04. 07

Mozart - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mozart - přihláška   Mozart - přihláška Icon_minitimeSun 6 Apr - 23:45

Zdar, tak sem to četl a uvažoval až se mi mozek zavařil Smile Hraní UO je predevším zábava a jestli někoho baví to či ono je jeho věc že Smile Když tě "nebaví" dungy, baví tě zase něco jiného co tě naplňuje, u tebe to je trhzevling Smile A jak píše Ari výše, je dobré mít někoho, kdo može zehnat všecko možné či něco propojit Razz

Já bych byl fcelku taky aji pro Wink
Návrat nahoru Goto down
!Tear
Anonymní
Anonymous



Mozart - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mozart - přihláška   Mozart - přihláška Icon_minitimeMon 7 Apr - 21:28

"...a tady pejfééék, on je stuašně hodnéééj, nekoušééé, posuechne na suovooo, hodná fena vlšákaaa..." ... Chcete mě? :p
Návrat nahoru Goto down
Gobledon

Gobledon


Počet príspěvku : 1204
Bydlište : The Broken Arrow Inn (p.2)
Povolání : Fan Dancer Paladin
Datum registrace : 07. 06. 07

Mozart - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mozart - přihláška   Mozart - přihláška Icon_minitimeMon 7 Apr - 21:53

bachec jednoho steklýho pséka už máme ;-)
Návrat nahoru Goto down
Denny

Denny


Počet príspěvku : 982
Věk : 33
Bydlište : doma
Povolání : příživník
Datum registrace : 19. 11. 05

Mozart - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mozart - přihláška   Mozart - přihláška Icon_minitimeMon 7 Apr - 21:59

no to on je spíš takovej vesnickej vořech nakoplej :p
Návrat nahoru Goto down
Ardent

Ardent


Počet príspěvku : 670
Datum registrace : 08. 03. 06

Mozart - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mozart - přihláška   Mozart - přihláška Icon_minitimeMon 7 Apr - 22:36

Neurážej denny - sám si z vesnice :p a Brno je pomalu velkoměsto. Mimo to na zvteklého psa nesahat- mohli byste dopadnout špatně :p
Návrat nahoru Goto down
Gobledon

Gobledon


Počet príspěvku : 1204
Bydlište : The Broken Arrow Inn (p.2)
Povolání : Fan Dancer Paladin
Datum registrace : 07. 06. 07

Mozart - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mozart - přihláška   Mozart - přihláška Icon_minitimeTue 8 Apr - 0:16

Na vesnice nešahat Smile
Návrat nahoru Goto down
Frosty




Počet príspěvku : 60
Datum registrace : 06. 02. 08

Mozart - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mozart - přihláška   Mozart - přihláška Icon_minitimeTue 8 Apr - 9:25

Vidláci rulezzz :p
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mozart - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mozart - přihláška   Mozart - přihláška Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mozart - přihláška
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lovci Draků :: Verejne :: Prihlasky do guildy-
Přejdi na: