Lovci Draků
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lovci Draků

Guildovní fórum Lovců Draků
 
PříjemPříjem  PortálPortál  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Přihláška Morvin

Goto down 
+2
Ulrika
Gobledon
6 posters
AutorZpráva
Morv
Anonymní
Anonymous



Přihláška Morvin Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška Morvin   Přihláška Morvin Icon_minitimeSun 19 Oct - 15:15

Zdravím Guildu LD ale i ostatní

1)Něco o mně:
Jmenuji se Tomáš ,je mi 13let, Bydlím v malé vesnici kousek od Jihlavy…

2)Postavy a prošlé dungeony:
Hlavní postava se jmenuje Morvin a je to Mág…
Mám u něj max magery,hiding ,healing a tracking…
Prošel jsem za něj Cove, Shame, Hytl, Cyclop Waley,Pride říši po molochy , Ankh1, Děcák, Fan Dancer Dojo a pár NB dungeonů…

Další postava je Upír se jménem Morrvin…
U něj mám max bojové skily magery, healing, hiding, anatomy, animal lore a tracking…
Za něho jsem prošel Děcák, Pride říši, Cyclop dung, Shame, Destard, Ankh 1,2 …

Dále mám Paladina se jménem Tomhas a Klérika Morrwina…

3)Skušenosti:

Hraji asi 1 a pul roku a zkušenosti s dungeony sem napsal víše…Byl jsem v Guildách Heroes, Cop a Dirion…

4)Kontakt:
ICQ: 470048912 a skype morrvin…
Návrat nahoru Goto down
Gobledon

Gobledon


Počet príspěvku : 1204
Bydlište : The Broken Arrow Inn (p.2)
Povolání : Fan Dancer Paladin
Datum registrace : 07. 06. 07

Přihláška Morvin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Morvin   Přihláška Morvin Icon_minitimeSun 19 Oct - 15:46

Hoj
Návrat nahoru Goto down
Ulrika

Ulrika


Počet príspěvku : 682
Věk : 30
Datum registrace : 18. 12. 07

Přihláška Morvin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Morvin   Přihláška Morvin Icon_minitimeSun 19 Oct - 16:05

Zdravim:)
Návrat nahoru Goto down
Ardent

Ardent


Počet príspěvku : 670
Datum registrace : 08. 03. 06

Přihláška Morvin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Morvin   Přihláška Morvin Icon_minitimeSun 19 Oct - 19:48

Zdravím
mě by zajímalo, proč LD, proč jsi odešel z předchozích guild, co od nás očekáváš.
Návrat nahoru Goto down
Morv
Anonymní
Anonymous



Přihláška Morvin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Morvin   Přihláška Morvin Icon_minitimeSun 19 Oct - 20:14

Proč z rovny vy? No protože od vas znám pár lidí a ste podle mně v pohode :)a taky abych se dostal občas do ňákého menšího dungu... Od Heroesu jem odešel kvůli neaktiviťe , v Copu sem se nepohodl s jorkem a už mi to tam lezlo na nervy(přestal sem díki nim hrát vampa) a potom mi bylo řečeno "ať si udělám wara či ranga a pak snima můžu do dungu" a od Dirionu tam byly skoro všichni totalne neschopni cokolikv udělat a byl jsem v radě ale rozhodovale se beze mne což mě celkem štvalo... a co očekávám od vás? Pohodu ňákou tu aktivitu a pomoc když budu něco potřebovat samozřejmně pokud něco ¨budete potřebovat a bude to v mých silách tak rád pomůžu
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Přihláška Morvin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Morvin   Přihláška Morvin Icon_minitimeSun 19 Oct - 20:41

zdar
koho znáš u nás?:p
no a k tomu dirionu (máme tu gm dirionu esi se nepletu:-D )
Návrat nahoru Goto down
Ardent

Ardent


Počet príspěvku : 670
Datum registrace : 08. 03. 06

Přihláška Morvin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Morvin   Přihláška Morvin Icon_minitimeSun 19 Oct - 20:42

To bude asi ten koho znáSmile
Návrat nahoru Goto down
Morv
Anonymní
Anonymous



Přihláška Morvin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Morvin   Přihláška Morvin Icon_minitimeSun 19 Oct - 20:49

No je tu Jomke pokud se nepletu potom znam Escadku a Ramesse byly to my sousedi, taky trochu Vossaka a uz od mych zacatku Jacqy ktera uz tu nejni
Návrat nahoru Goto down
Jomke
Adeptmaster



Počet príspěvku : 45
Povolání : paladin (somrak)
Datum registrace : 06. 11. 07

Přihláška Morvin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Morvin   Přihláška Morvin Icon_minitimeMon 19 Jan - 15:02

morvina znam us nakej patek bil i u mne us gulde (dirion) lam gulda Very Happy ale sem pro abi doplnil radi ld Smile
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Přihláška Morvin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Morvin   Přihláška Morvin Icon_minitimeMon 19 Jan - 16:37

jomke todle je naposledy napsáno v říjnu 19. to znamená, že někdy před třema měsíci, takže už je to asi docela mrtvý, takže nemusíš postit do takhle starejch topiců:-p to radějc pojď spamovat do topicu AKCE:p
Návrat nahoru Goto down
Morv
Anonymní
Anonymous



Přihláška Morvin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Morvin   Přihláška Morvin Icon_minitimeWed 21 Jan - 10:33

Pazdi co je mrtvy?:p jen sem nikdo nic nechce psat Sad
Návrat nahoru Goto down
Ares

Ares


Počet príspěvku : 2211
Věk : 38
Bydlište : Vespr
Povolání : Notorický Krve Žíznivec
Zájmy : večnenespokojen
Datum registrace : 17. 11. 05

Přihláška Morvin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Morvin   Přihláška Morvin Icon_minitimeWed 21 Jan - 18:49

morve pisneš mi na icq?
Návrat nahoru Goto down
Morv
Anonymní
Anonymous



Přihláška Morvin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Morvin   Přihláška Morvin Icon_minitimeWed 21 Jan - 19:38

Jasne king
Návrat nahoru Goto down
Morv
Anonymní
Anonymous



Přihláška Morvin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Morvin   Přihláška Morvin Icon_minitimeWed 21 Jan - 20:03

Ale nevim kdy jelikoz jeste nemam novou zakladni desku a tu na tom starym srotu mi icq nejde Sad snad se dostanu na druhej pc brzo Wink
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Přihláška Morvin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Morvin   Přihláška Morvin Icon_minitimeWed 21 Jan - 23:00

icq2go
Návrat nahoru Goto down
Morv
Anonymní
Anonymous



Přihláška Morvin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Morvin   Přihláška Morvin Icon_minitimeThu 22 Jan - 12:07

Njn jenze mi nejde zadny icq klient a na vebu mi spadne pc scratch
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Přihláška Morvin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Morvin   Přihláška Morvin Icon_minitimeThu 22 Jan - 14:26

ani miranda nejede, jo? kvůli tomu, že je to starej komp? imo blbost...asi před půl rokem jsem z hecu zapnul pc 486sx 33Mzh a 4Mb RAM, disk to mělo 20Mb a Miranda jela:p i pod 3.11 oknama....takže miranda by měla jet na 100%....spíše jestli když ti to nefunguje není problém v tom, že by Ti někdo zakázal porty pro komunikaci...
Návrat nahoru Goto down
Morv
Anonymní
Anonymous



Přihláška Morvin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Morvin   Přihláška Morvin Icon_minitimeThu 22 Jan - 15:55

Porty zakazany nemam a mirandu sem skousel ale nakou novejsi no tak jeste az budu doma tak skusim stahnout nakou hodne starou mirandu Smile
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Přihláška Morvin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Morvin   Přihláška Morvin Icon_minitimeThu 22 Jan - 16:24

nejde o to, že máš zakázaný Ty...můžou bejt zakázaný přímo u poskytovatele...zjisti si to...případně zkus připojit na stejnej kabel na stejnou IP jinej comp
Návrat nahoru Goto down
Morv
Anonymní
Anonymous



Přihláška Morvin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Morvin   Přihláška Morvin Icon_minitimeThu 22 Jan - 20:47

U poskytovatele nemam nic zakazany a prez stejnou ip aji drat mi jel prvni pc nez odesla zakldani deska a prosimte uploadni mi nekam tu starou mirandu Smile ja ji nikde nemuzu najit
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Přihláška Morvin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Morvin   Přihláška Morvin Icon_minitimeSat 24 Jan - 20:07

je někde na webu...já ji určo stahoval...opravdu nemám ve zvyku si nechávat instalačky k xxx let starým programům na disku, když si je můžu stáhnout z webu;-)
Návrat nahoru Goto down
Jomke
Adeptmaster



Počet príspěvku : 45
Povolání : paladin (somrak)
Datum registrace : 06. 11. 07

Přihláška Morvin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Morvin   Přihláška Morvin Icon_minitimeTue 17 Feb - 3:33

musim to nak ozivit ja forka nemam rad tak mne hnet nekamenujte kdis neco za cas napisu Very Happy sice opozdene ale napisu tejto bich us nehal u zamknout
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihláška Morvin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Morvin   Přihláška Morvin Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška Morvin
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lovci Draků :: Verejne :: Prihlasky do guildy-
Přejdi na: