Lovci Draků
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lovci Draků

Guildovní fórum Lovců Draků
 
PříjemPříjem  PortálPortál  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Dominik- speciálky pro paladiny

Goto down 
AutorZpráva
Ardent

Ardent


Počet príspěvku : 670
Datum registrace : 08. 03. 06

Dominik- speciálky pro paladiny Empty
PříspěvekPředmět: Dominik- speciálky pro paladiny   Dominik- speciálky pro paladiny Icon_minitimeThu 27 Nov - 11:14

takzeee .. musis najit npc "dominika" kterymu das ice vika a hodi te na qest .. ma asi 18 spawnu, ktery ti poslu vecer .. na qest si musis vzit nakou +9 podle toho co si chces udelat .. fenc je na pavouky a muzes bud krys a nebo short spear (tj dvourucka) .. mace na nemrtvy warhammer a mace .. sword na draky katana nebo vik(zase dvourucka) .. na fenc urcite delej jen kryss .. na mace zas jen warhammer .. na sword jsem udelal vika a je cool, ale katana mozna bude lepsi jako jednorucka .. nevim .. no a ted ke qestu ..
kdyz to das dominikovi tak on ne hodi na misto, kde je jeden mirror spider ... fpoho das a kousek od nej je skel knajt .. taky zadnej problem, pak za rohem 2 poisn elemnti .. muzes hodne udbihat, takze nejvic v klidu .. pak za dalsim rohem je tribal plech( obrovsky ar takze nakou flamingu nebo lbacko sebou) a s nim deamon strom .. ten co hazi nemrtvy .. to kdyz zabijes, mas tam dvere .. za nima je basnhee a 2 stone harpie, ale vlez do dveri a zabi to policko od nich, aby te nevidelo nic dalsiho ..pak je tam velka misnost(takovy rozcesti), tak di doprostred a uvidi te freezer, kteryho jakoby bys nemusel zabijet kdyz jdes na fance ci sword, ale hodi se to vzdycky, aby si tam pak mohl utikat ..
no a pak mas tri cesty ...jakoby doleva a dolu se delaji mace .. je tam blood element, 2 undead skorpici, bone archer a knajt a za posledni skalkou je dread lich .. vsechno se to da tahat po jednom, takze mozna nejlehci cesta .. trva mi cca 20-25 minut
pak jakoby nahoru na most kdyz pujdes se delaji fencky .. na tom moste je mytheril serpa a 2x letargy snakove, hady davam po jednom, dokazou docela zavarit Smile a pak mas dvere do budovy, kde mas 2 ar elementy 3 mirory po jednom a na konci 2 teratan neco .. tj uz je megalehoucky ..
cas uplne stejnej ..
a pak kdyz pujdes doprava nahoru tak je to na sword .. urcite nejtezsi cesta .. tady uz verim, ze muze i nekdo obcas umrit .. jako prvni je tam chameleon snake, pak 2 maly dracci, 2 chameleon birdi a na konci velkej drak(1k hp) a pod nim je je takovej ten malej wamp co hazi sacky pod tebe na zem .. vsechno tzahas po jednom, takze fpoho, ale ten velkej drak mi vzdycky zabral cca 25 minut, docela neprijemny, hlavne kdyz se ti spawne nakej ten had ci ptak .. ale proste je tam spousta skalek a da se to dat .. sel jsem to cca 45-50 min
jeste bch te mel upozornit na tu banshee, ke ktery se halvne od tech draku dost vracis, ze ma hodne dobrej spawn .. vetsinou jsem ji zabijal tak 5x cca
a tj asi vse .. chodil jsem tam v +20 platech, +9 scim +9 lba a wampire hunt + neco na predelani a byla to celkem lehka zalezitost
KLAMAKY NEJDOU

1855 889
1713 3529
1585 3375
1860 3212
1935 3403
2590 1122
2519 1102
1587 2491
1814 2396
1474 2497
1265 626
3307 301
5240 3663
5393 3245
864 1535
2624 2411


Naposledy upravil Ardent dne Mon 14 Sep - 20:56, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ardent

Ardent


Počet príspěvku : 670
Datum registrace : 08. 03. 06

Dominik- speciálky pro paladiny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dominik- speciálky pro paladiny   Dominik- speciálky pro paladiny Icon_minitimeThu 27 Nov - 11:15

Konečně se mi podařilo ukořistit tyto cenné informace.

Jinak byla jsem tam 2x a když člověk nebude zbrklý neměl by to být problém.

A jako šutrovku bych doporučila flame vampire

A samo - vykapala jsem Smile)
Návrat nahoru Goto down
 
Dominik- speciálky pro paladiny
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lovci Draků-
Přejdi na: