Lovci Draků
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lovci Draků

Guildovní fórum Lovců Draků
 
PříjemPříjem  PortálPortál  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Pokus o sloh

Goto down 
+9
Martin
Revenant
Auriel
Pickwick
Leuret
Denny
Miss Ariel
Gobledon
Pazdi
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Rainbow-
Anonymní
Anonymous



Pokus o sloh Empty
PříspěvekPředmět: Pokus o sloh   Pokus o sloh Icon_minitimeSun 20 Jul - 0:22

Ahoj nejsem zrovna poeta ale pokusím se sepsat důvodu proč bych chtěl do vaší guildy a proč vy byste měli mě chtít vzít do guildy. Hraju UO už hodně let ted mam ale jen postavu Rainbow povahou nekromancera hraju za něj týden nyní mám 99 nekro a 60 mgr počítám, že do 14ti dnů bych mohl dodělat i mgr. Něco z rl života je mi 20 bydlím v jedné vísce u Mostu studuje FEK v Plzni pracuji jako realitní makléř od 5ti do 19ti sem hrál aktivně fotbal. Vaší guildu jsem si vybral po dlouhé úvaze kde hledat na dp přátelé a po prolistovaní ostatních stranek guild na zmíněném shardu. Já nabízím aktivní hru, přátelství, myslím, že docela dobrého uo hrače.....dík za odpovědi doufám, že mě moc nezkritizujete
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Pokus o sloh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh Icon_minitimeSun 20 Jul - 0:29

hraješ dost let...tzn. jaké jsi měl postavy, jaké guildy, jaké zkušenosti...hrál jsi pk?
každopádně jestliže bys dostal šanci, jsem zvědavej, jestli budeš hrát tak jako mluvit:p
Návrat nahoru Goto down
Rainbow-
Anonymní
Anonymous



Pokus o sloh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh Icon_minitimeSun 20 Jul - 0:33

Ono mé dřivější postavy byli dosti charakterově pochybné a rád bych abych zůstali bez předsudků....pk sem měl dvě rangera a nekra guidy no těch bylo více naposled to byli Green ¨snakes a první guilda ve které sem byl se jmenovala Blue Knights
Návrat nahoru Goto down
Gobledon

Gobledon


Počet príspěvku : 1204
Bydlište : The Broken Arrow Inn (p.2)
Povolání : Fan Dancer Paladin
Datum registrace : 07. 06. 07

Pokus o sloh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh Icon_minitimeSun 20 Jul - 1:10

Dobré ránko Smile
U nás se na předsudky nehraje (pokud sem si stihl vsimnout). Wink
Jinak ti přeju hodně štěstí a ať se ti s náma líbí.
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Pokus o sloh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh Icon_minitimeSun 20 Jul - 1:19

přesně jak píše gob...
nejde o předsudky...jde o to, že je fajn, když je jasno...takže bych osobně rád věděl, cos byl zač...každej si přece zaslouží druhou šanci...a jak jsem psal...radějc budu na rovinu vědět, s kým se bavím...než si hrát na tajnůstkáře
Návrat nahoru Goto down
Rainbow-
Anonymní
Anonymous



Pokus o sloh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh Icon_minitimeSun 20 Jul - 1:42

Díky za kladný ohlasy....z těmi jmény vám je napíšu na icq nebo vám je sdělim ve hře přecejenom je toho veřejné forum a dočte se každy...jinak hraní za tuto postavu je z jiné etapy mého hraní dp a chci podle zakladní pravidel lidské slušně s lehkým přídavem mého sarkazmu a sexismu
Návrat nahoru Goto down
Miss Ariel

Miss Ariel


Počet príspěvku : 250
Věk : 40
Bydlište : Jhelom :-p
Povolání : Valecnice.. asi
Datum registrace : 01. 09. 07

Pokus o sloh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh Icon_minitimeSun 20 Jul - 9:25

Mno tak je fakt ze jsem na tudle prihlasku po vcerejsim setkani malinko cekala... I me by zajimala tva hracska minulost proto bych byla rada kdyby ses mi na icq ozval. Jinak vitej a snad se z tebe vyklube dobry spoluhrac a kamarad...
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Pokus o sloh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh Icon_minitimeSun 20 Jul - 11:05

klidně do PMky...když na ICQ eště furt nic nemám...
Návrat nahoru Goto down
Denny

Denny


Počet príspěvku : 982
Věk : 33
Bydlište : doma
Povolání : příživník
Datum registrace : 19. 11. 05

Pokus o sloh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh Icon_minitimeSun 20 Jul - 11:06

nazdar a vítej malá otázka účastnil by ses srazů? :p
Návrat nahoru Goto down
Rainbow-
Anonymní
Anonymous



Pokus o sloh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh Icon_minitimeSun 20 Jul - 11:25

Tak dobré ránko, s těmi srazy asi by záleželo na okamžité situaci s časem. Jinak nvm komu mam konkrétně napsat, kdyby chtěl někdo napsat mně tak moje icq je 244-307-792
Návrat nahoru Goto down
Leuret

Leuret


Počet príspěvku : 393
Datum registrace : 05. 07. 07

Pokus o sloh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh Icon_minitimeSun 20 Jul - 12:18

Ahoj, proč na HB zbytečně útočís na crimináli, který se jimy stali nechtíc?
Návrat nahoru Goto down
Rainbow-
Anonymní
Anonymous



Pokus o sloh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh Icon_minitimeSun 20 Jul - 12:33

Pokud si dobře vzpomínám tak tam to bylo trochu jinak sme se tam celý den hecovali, ale rozhodně toho zanechám a v případě rp bych proti crimům měl zaútočit ne?
Návrat nahoru Goto down
Leuret

Leuret


Počet príspěvku : 393
Datum registrace : 05. 07. 07

Pokus o sloh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh Icon_minitimeSun 20 Jul - 12:35

Já si na HB nevšímám cizích lidí, všimnu si jen těch co mi lotnou moje monstrum, a ty hrajes RP? Máš vztutku zvláštní stil RP Wink A jak myslíš že se ta postava jmenovala, co jsi tam hecoval?
Návrat nahoru Goto down
Gobledon

Gobledon


Počet príspěvku : 1204
Bydlište : The Broken Arrow Inn (p.2)
Povolání : Fan Dancer Paladin
Datum registrace : 07. 06. 07

Pokus o sloh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh Icon_minitimeSun 20 Jul - 12:37

Nejsme zrovna 2x RP gilda takže bych se na to moc neodvolaval Wink
Návrat nahoru Goto down
Rainbow-
Anonymní
Anonymous



Pokus o sloh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh Icon_minitimeSun 20 Jul - 12:45

hecoval sem se tam s jak on se jmenoval s nekrem a palem, rp nehraju ale nebylo by to odvěci to zkusit...sem tam Smile
Návrat nahoru Goto down
Leuret

Leuret


Počet príspěvku : 393
Datum registrace : 05. 07. 07

Pokus o sloh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh Icon_minitimeSun 20 Jul - 12:49

Ty hraješ RP jen jak se ti to hodí co? I ta přihláška je docela RP
Návrat nahoru Goto down
Gobledon

Gobledon


Počet príspěvku : 1204
Bydlište : The Broken Arrow Inn (p.2)
Povolání : Fan Dancer Paladin
Datum registrace : 07. 06. 07

Pokus o sloh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh Icon_minitimeSun 20 Jul - 12:49

sem tam kdyz chces prudit crimy?? Smile
Návrat nahoru Goto down
Rainbow-
Anonymní
Anonymous



Pokus o sloh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh Icon_minitimeSun 20 Jul - 12:50

Nehraju Rp jen bych to chtěl zkusit
Návrat nahoru Goto down
Rainbow-
Anonymní
Anonymous



Pokus o sloh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh Icon_minitimeSun 20 Jul - 12:51

Dělat to nebudu jinak mi ted padli fenix nohy tak sem je prodal za 200k tak bych snad měl popojet ve treninku
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Pokus o sloh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh Icon_minitimeSun 20 Jul - 12:52

sem tam si zkoušej co chceš...klidně si sem tam vem jednu černou a jednu bílou ponožku...bo každou jinou botu...klidně měň i přítelkyně bo přítele (každýmu dle jeho gusta) ale nepras bo se nesnaž prasit lidi z guildy:p
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Pokus o sloh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh Icon_minitimeSun 20 Jul - 12:52

200k za fenix ring nohy???? :-D :-D :-D
Návrat nahoru Goto down
Rainbow-
Anonymní
Anonymous



Pokus o sloh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh Icon_minitimeSun 20 Jul - 12:54

Prodal sem špatně? přes rok sem netrhoval tak vůbec nevim ceny
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Pokus o sloh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh Icon_minitimeSun 20 Jul - 12:54

ne, spíše nechápu blbce, co to koupil...
Návrat nahoru Goto down
Rainbow-
Anonymní
Anonymous



Pokus o sloh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh Icon_minitimeSun 20 Jul - 12:55

aha tak to sem rád :-D to víš to je průprava z rl :-D
Návrat nahoru Goto down
Leuret

Leuret


Počet príspěvku : 393
Datum registrace : 05. 07. 07

Pokus o sloh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh Icon_minitimeSun 20 Jul - 15:23

Jak se teda jmenovali tvoje postavy? A s kterou jsi byl u -GS-, znám jejich zakladatele...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pokus o sloh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pokus o sloh
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lovci Draků :: Verejne :: Prihlasky do guildy-
Přejdi na: