Lovci Draků
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lovci Draků

Guildovní fórum Lovců Draků
 
PříjemPříjem  PortálPortál  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Pokus o sloh

Goto down 
+9
Martin
Revenant
Auriel
Pickwick
Leuret
Denny
Miss Ariel
Gobledon
Pazdi
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Leuret

Leuret


Počet príspěvku : 393
Datum registrace : 05. 07. 07

Pokus o sloh - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh - Stránka 3 Icon_minitimeMon 21 Jul - 12:31

Jméno Pk je Bílí Vlk.
Návrat nahoru Goto down
Rainbow-
Anonymní
Anonymous



Pokus o sloh - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh - Stránka 3 Icon_minitimeMon 21 Jul - 13:29

napomáhání pk to je když bych mu hodil ijs nebo nebo svetlo nebo ho healil ja jen parnul kolem běžícího který měl sklony k agresivitě
Návrat nahoru Goto down
Leuret

Leuret


Počet príspěvku : 393
Datum registrace : 05. 07. 07

Pokus o sloh - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh - Stránka 3 Icon_minitimeMon 21 Jul - 13:59

Bránil jsi ho před tím, abych ho nezabil, to je napomáhání
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Pokus o sloh - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh - Stránka 3 Icon_minitimeMon 21 Jul - 14:19

takže když mu hodíš IJS - aby mu neublížilo kouzlo - je to napomáhání
a když parneš mlátičku - aby mu neublížila - není to napomáhání

ahááááá...si měl říct hned a bylo by to jasné
Návrat nahoru Goto down
Rainbow-
Anonymní
Anonymous



Pokus o sloh - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh - Stránka 3 Icon_minitimeMon 21 Jul - 14:47

Těžko říct nejsem pravník nějakej precedent gm vydalo?
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Pokus o sloh - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh - Stránka 3 Icon_minitimeMon 21 Jul - 14:53

na to jsem se neptal...a právník na dp...nenech se vysmát...
jde mi o Tvé vysvětlení co je napomáhání a co není napomáhání pk...
Návrat nahoru Goto down
Rainbow-
Anonymní
Anonymous



Pokus o sloh - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh - Stránka 3 Icon_minitimeMon 21 Jul - 15:39

Asi záleží jak to vemeš u tohohle se snažim dát na zdravej rozum když třikrát resuju s ne max magery a dycky jen "někdo" opustí hb a dojede pk po resu, pak už to napomáhání neberu hlavně když neměl jak škodit...jako napomáhání beru když jede blue cler s pk nekrem a heali ho a ostatní na něj skoro nemůžou nebo když resneš pk v ilshenaru
Návrat nahoru Goto down
Gobledon

Gobledon


Počet príspěvku : 1204
Bydlište : The Broken Arrow Inn (p.2)
Povolání : Fan Dancer Paladin
Datum registrace : 07. 06. 07

Pokus o sloh - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh - Stránka 3 Icon_minitimeMon 21 Jul - 15:41

Vidis a ja bych treba to ze resnes pk v ilshu moc jako napomahani nebral. (pokud nemyslis 1)
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Pokus o sloh - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh - Stránka 3 Icon_minitimeMon 21 Jul - 15:49

jakože....co si budem povídat...pk...který umře a jde se ressnout (nechá se ressnout) ke kříži...ok no...odvážnej bo naivní...ale znovu umře...a znovu se jde ressnout...a znovu umře a zase se de ressnout...to je pěknej moula už no
Návrat nahoru Goto down
Rainbow-
Anonymní
Anonymous



Pokus o sloh - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh - Stránka 3 Icon_minitimeMon 21 Jul - 15:58

Ale zajímalo by mě kdy ty chápeš tu hranici pomoci pk?
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Pokus o sloh - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh - Stránka 3 Icon_minitimeMon 21 Jul - 17:06

chceš pomáhat pk - buď pk...
chceš pomáhat pk za modráka - prasárna...
Návrat nahoru Goto down
Rainbow-
Anonymní
Anonymous



Pokus o sloh - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh - Stránka 3 Icon_minitimeMon 21 Jul - 18:02

tohle jo ale kde je ta hranice když už pomáháš pk ....jestli když stojíš ve dveřích je pomoc pk to co sem dělal já je už suport pk atd nějak to definuj
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Pokus o sloh - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh - Stránka 3 Icon_minitimeMon 21 Jul - 20:21

co chceš definovat? to, že si parnul modráka, aby pk mohlo utéct....chceš napsat, že je to všecko naprosto v pořádku bo nevím o co Ti jde...
Návrat nahoru Goto down
Rainbow-
Anonymní
Anonymous



Pokus o sloh - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh - Stránka 3 Icon_minitimeMon 21 Jul - 21:19

Myslim si, že v tý situaci to bylo normální, protože pk bylo bezbraný po resu a několika násobnym rk krom toho člen guildy, která má v kodexu že rk a hk se nedává pokud to neni nezbyteně nutné....btw z mé přihlášky je diskuze tak kdyžtak lock ....můj zájem o vstup trvá doufám že i váš o můj vstup napište mi na icq na nějaké prozkoušení jinak trenink magery pokračuju už se dostávám na 80 ikdyž vim že vám o to nejde
Návrat nahoru Goto down
Rainbow-
Anonymní
Anonymous



Pokus o sloh - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh - Stránka 3 Icon_minitimeMon 21 Jul - 21:24

teda s tim hk rk to neni v kodexu ale řadil bych to mezi tu hráčskou morálnost a etiku....
Návrat nahoru Goto down
Gobledon

Gobledon


Počet príspěvku : 1204
Bydlište : The Broken Arrow Inn (p.2)
Povolání : Fan Dancer Paladin
Datum registrace : 07. 06. 07

Pokus o sloh - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh - Stránka 3 Icon_minitimeMon 21 Jul - 21:31

Uz sem si chtel procitat kodex :-) jinak lock zatim asi nebude bo Ard tu neni Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Auriel

Auriel


Počet príspěvku : 526
Věk : 32
Bydlište : ed: u milacka:-*
Povolání : Mrnouseeek :)
Datum registrace : 13. 01. 07

Pokus o sloh - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh - Stránka 3 Icon_minitimeMon 21 Jul - 21:35

promin ale me pk dalo taky nekolikrat RK,taky sem byla bezbrana...a myslis ze se smilovalo? kulovy...takze promin timhle to fakt neospravedlnuj....
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Pokus o sloh - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh - Stránka 3 Icon_minitimeMon 21 Jul - 21:39

hráčkská morálka a etika...a co kdyby ses na to koukl tak, že když jsi modrák měl bys potírat a ničit veškeré zlo....
Návrat nahoru Goto down
Revenant




Počet príspěvku : 101
Datum registrace : 01. 08. 07

Pokus o sloh - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh - Stránka 3 Icon_minitimeMon 21 Jul - 22:00

Hh...muj nazor na tohle. Pk nemam, nikdy sem nemel a nechci...s PKckama ktere bych znal osobne a nekdo by je mlatil tak bych jen prosel kolem, nebo bych se to snazil resit diplomatickou cestou o usetreni po tech jak rikas nekolika RK. Pk pomoc pro me neni jen kdyz zautoci modrak na modraka a priplete se do toho PK...
Návrat nahoru Goto down
Gobledon

Gobledon


Počet príspěvku : 1204
Bydlište : The Broken Arrow Inn (p.2)
Povolání : Fan Dancer Paladin
Datum registrace : 07. 06. 07

Pokus o sloh - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh - Stránka 3 Icon_minitimeMon 21 Jul - 22:12

Ted me tak napada, když bysme šli někdy dung, doběhli nas Pk, my je pobili a pak by se nechali resskilnout - taky bys nas paroval at je nechame? :-)
Návrat nahoru Goto down
Rainbow-
Anonymní
Anonymous



Pokus o sloh - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh - Stránka 3 Icon_minitimeMon 21 Jul - 23:12

To je jasný že ale tohle byl jasnej nuzák pk...jak myslíte no sem proti jakejkoli rk hk kromě odůvodněných jako je pomsta....a něco jiného je když takhle potkám pk u hb a něco jinyho je v dungu
Návrat nahoru Goto down
Martin

Martin


Počet príspěvku : 29
Věk : 47
Bydlište : Hellgate London
Datum registrace : 10. 01. 08

Pokus o sloh - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh - Stránka 3 Icon_minitimeMon 21 Jul - 23:25

Nebrat .... No
Návrat nahoru Goto down
Jacqy

Jacqy


Počet príspěvku : 240
Věk : 38
Bydlište : Nujelm a kazdy Britainsky lesik
Povolání : hranicarka skoro ve vysluzbe
Datum registrace : 01. 02. 08

Pokus o sloh - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh - Stránka 3 Icon_minitimeWed 23 Jul - 0:13

Aneb necin druhemu to, co nechces, aby jini cinili tobe. Resskill je prasarna a to jak od pk modrakovi, tak od modraka pk. Nepodporuju to, ze modra postava paruje modrou, aby nemohl znova zabit pk, ale copak uz i my se musime snizovat k takovejm hnusnejm vecem? S pk, se kterym bych mela nevyrizeny ucty, to bych snad ani neresila... Dal mi resskill, udelam to same... Ale jinak bych se na to vykaslala. Je to pako v ress robce a nema u sebe uz skoro nic? nebudu se namahat.
Návrat nahoru Goto down
Pazdi

Pazdi


Počet príspěvku : 1012
Datum registrace : 19. 08. 07

Pokus o sloh - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh - Stránka 3 Icon_minitimeWed 23 Jul - 15:01

imo jen ideologie...když nebudu resskillovat, nebudou resskillovat oni mě....když nebudu prasit, nebudou prasit oni mě...
osobně jsem pk snad nikdy nedával RK...jen pár vyvoleným prasatům...sem tam jsem pk dokonce ani nelootnul a co z toho? že pak naběhnou a kvůli cc mi seberou dvacítkový platy...bo mi zabijou i jezdítko, který jsem xxx dlouho piplal, aby bylo lord?

takže bych se tu opravdu moc neoháněl tím, že to není nebo je slušné...bo dp není o tom, že se tady hraje dle pravidel slušného chování...lidi tu lžou, kradou, nadávaj, prasí...a jde jen a jenom o Tebe (každého z nás) jestli se obklopí lidma, co jsou "slušní"...bo "prasátkama"
Návrat nahoru Goto down
Jacqy

Jacqy


Počet príspěvku : 240
Věk : 38
Bydlište : Nujelm a kazdy Britainsky lesik
Povolání : hranicarka skoro ve vysluzbe
Datum registrace : 01. 02. 08

Pokus o sloh - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh - Stránka 3 Icon_minitimeWed 23 Jul - 17:42

dobre, ale tady jde zase o prasatka... Kdyz ho zabiju, ressnu a zabiju znova? Budiz... Ale kdyz ho zabije nekdo jiny, ressne a ja vybehnu z hrbitova abych ho naprosto bezbrannyho zabila a udelam to ne jednou? To je, nebo neni slusne?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pokus o sloh - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokus o sloh   Pokus o sloh - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pokus o sloh
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lovci Draků :: Verejne :: Prihlasky do guildy-
Přejdi na: